0

بيگي: تور آذربايجان نادرستي تبليغات بيگانگان را نشان داد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

بيگي: تور آذربايجان نادرستي تبليغات بيگانگان را نشان داد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
به دنبال حضور چند كشور؛
بيگي: تور آذربايجان نادرستي تبليغات بيگانگان را نشان داد

خبرگزاري فارس: استاندار آذربايجان شرقي گفت: شركت‌كنندگان در اين مسابقه نادرستي تبليغات بيگانگان را مشاهده كرده و با امنيت و زيبايي‌هاي اين منطقه آشنا شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، احمد عليرضا بيگي صبح امروز در مراسم اختتاميه بيست و ششمين تور بين‌المللي دوچرخه‌سواري آذربايجان بر ارتقاي كيفي تور بين‌المللي دوچرخه‌سواري آذربايجان در سال‌هاي آينده تاكيد كرد.
استاندار آذربايجان شرقي با اشاره به برگزاري موفق اين تور دوچرخه‌سواري گفت: اين مسابقات با كمترين مشكل و حادثه برگزار شد و مسئولان برگزاري مسابقه نيز نهايت همكاري را در اين راستا داشتند.
بيگي با اشاره به امنيت مسابقه و مهمان‌نوازي مردم آذربايجان از شركت‌كنندگان تاكيد كرد: شركت‌كنندگان در اين تورنمنت بين‌المللي پيام صلح و دوستي مردم ايران را از خطه آذربايجان به كشور خود مي‌برند.
وي ادامه داد: ايران اسلامي به واسطه تبليغات منفي كه عليه اين كشور صورت مي‌گيرد در معرض تهاجم‌هاي گسترده قرار دارند.
بيگي خاطرنشان كرد: شركت كنندگان در اين مسابقه به عينه نادرستي تبليغات بيگانگان را مشاهده كرده و با امنيت و زيباييهاي اين منطقه آشنا شدند.
استاندار آذربايجان شرقي با تاكيد بر اجراي كيفي بيست و هفتمين تور بين‌المللي دوچرخه‌سواري آذربايجان اظهار كرد: اين مسابقه در سطح گسترده و با جوايز بهتر برگزار مي‌شود و اميداوريم تيم‌هاي مطرح در اين مسابقه شركت كنند.
بيگي با تبريك به تيم پتروشيمي تبريز براي كسب مقام قهرماني اين دوره از مسابقات گفت: كسب اين مقام مايه افتخار استان و روسفيدي مردم و مسئولان استان است و كسب مقام دوم و سوم توسط آلمان و ايتاليا نيز مايه تقدير است.
انتهاي پيام/آ30

 
 
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1390  3:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها