0

همایش ملی 15 خرداد 1342 در دانشگاه آزاد اسلامی ورامین -پیشوا

 
ararar
ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی

همایش ملی 15 خرداد 1342 در دانشگاه آزاد اسلامی ورامین -پیشوا

 

 

همایش ملی 15 خرداد 1342 در دانشگاه آزاد اسلامی ورامین -پیشوا

 

آنا: همایش ملی 15 خرداد 1342 در دانشگاه آزاد اسلامی ورامین -پیشوا برگزار می شود .
به گزارش آنا، دکتر محمد رضا ربیعی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین – پیشوا درخصوص برگزاری همایش 15 خرداد گفت : این همایش به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین - پیشوا، دانشگاه علمی کاربردی ورامین ،صدا وسیماوشورای هماهنگی تبلیغات اسلامی وسایر نهادها و سازمان های شهرستان های ورامین وپیشوا، در دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاداسلامی این واحد دانشگاهی برگزار می گردد .
ربیعی: اظهار داشت: به تعبیر حضرت امام (ره)، در حقیقت دستاورد نهضت پانزدهم خرداد 42 پیروزی بیست و دوم بهمن 57 بودو امید است ملت بزرگ ایران بالاخص مردم غیور ورامین وپیشوا که نقش برجسته و فداکاری فراموش ناشدنی آنان در قیام پانزدهم خرداد 42 شاهد صدقی بر مراتب اخلاص و مجاهدت آن بزرگواران می باشد، در استمرار حرکت عدالت طلبانه نهضت پانزدهم خرداد و ادامه راه شهیدان سرافراز آن قیام بزرگ و حفظ استقامت و وحدت کلمه در همه صحنه ها، موید به تاییدات الهی و مورد عنایت ویژه حضرت بقیه الله الاعظم بوده باشند.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین – پیشوا بر بازگویی واقعه 15 خرداد، برای نسل جوان تاکید کرد و افزود: این قیام تاریخی، در زوایا و ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی، دینی و اجتماعی قابل بررسی است. قیام 15 خرداد مردم ورامین، نشانگر پیوند مردم و روحانیون در مقابل سلطه طاغوت و نماد مبارزه با ظلم است.
وی تصریح کرد: هدف قیام حضرت امام خمینی(ره)، بازگشت به تمدن اصیل اسلامی با تکیه بر قدرت منطق بود، نه با زور و شمشمیر. چون اسلام، با معرفی عالی ترین طرح های زندگی، بر دل های مردم حکومت می کند.
وی در پایان اظهار داشت : سعی بر این است در حاشیه این همایش ، نمایشگاه کتابی با محوریت انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) نیز برپا گردد .

11:56:17 1390/02/29

 

پنج شنبه 29 اردیبهشت 1390  1:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها