0

تاج: هيج جا نگفته ام كانديداى رياست فدراسيون مى شوم

j133719
j133719
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 1228

تهران IranSport.Net - نايب رئيس فدراسيون فوتبال گفت: هيج جا نگفته ام كانديداى رياست فدراسيون مى شوم.وى با تبريك به سپاهان براى قهرمانى در ليگ برتر و صعود تيم هاى ذوب آهن و سپاهان به مرحله يك هشتم نهايى رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: استقلال و پرسپوليس هم شايسته صعود به دور بعد بودند و مى توانستند در مرحله يك هشتم حاضر باشند اما با بدشانسى روبرو شدند اما به هر ترتيب جا دارد كه از قهرمانى سپاهان تقدير كنم و صعود اين تيم را به همراه ذوب آهن به مرحله بعد رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا تبريك مى گويم و آرزوى موفقيت براى اين تيم دارم. او درباره قضاوت هاى ديروز ليگ برتر گفت:خوشبختانه كار داوران در بازى هاى ديروز بى نقص بود و نظارت كافى از سوى سازمان ليگ، كميته داوران و كميته انضباطى و كميته كنترل دوپينگ در اين باره در قالب حضور ناظران ويژه وجود داشت. البته من امروز تاكيد كرده ام كه همه بازى ها را كميته داوران بازبينى كنند تا اگر اشتباه تاثيرگذارى در بازى ها بوده به من گزارش دهند. البته نتايج و روند كلى مسابقات نشان مى دهد كه اشتباهات تاثيرگذارى در بازى ها نبوده است. مهدى تاج درباره اتفاقى كه در تبريز براى محسن قهرمانى افتاده گفت:اتفاقاتى كه در تبريز افتاده به خاطر بحث داورى نبوده و پس از پايان بازى فيلمبردار شبكه استانى آذربايجان و يك عكاس بدون هماهنگى وارد رختكن داوران شده اند و به همين دليل بين محسن قهرمانى و كسانى كه بدون هماهنگى وارد رختكن شده اند درگيرى پيش آمده است كه ما منتظر گزارش ناظران اين بازى هستيم و من ديشب با ششگلانى رئيس هيات استان آذربايجان صحبت كردم و قرار شده كه ايشان در اسرع وقت در اين باره به من گزارش دهد. سخنگوى فدراسيون فوتبال درباره حساسيت بازى هاى هفته آخر گفت:با توجه به اينكه ۶ تيم در معرض سقوط هستند و مردم و افكار عمومى و رسانه ها روى بازى هاى حساس هفته آخر دقت دارند، همه تلاش داريم تا مسابقات بدون حاشيه پيش رود.البته از اهالى جامعه فوتبال مى خواهم كه از پيش داورى و فرضيه سازى بپرهيزند چرا كه ممكن است موجب شائبه شود. تاج در پايان در شايعاتى مبنى بر كانديدا شدنش در انتخابات رياست فدراسيون فوتبال تصريح كرد: من درباره كانديداتورى نه در جلسه هيات رئيسه و نه در هيچ جلسه ديگرى صحبت نكرده ام و نگفته ام كه كانديداى رياست فدراسيون مى شوم.به نظر من الان براى مطرح شدن چنين مسايلى خيلى زود است و بهتر است در شرايط كنونى به مسايل مهم فوتبال بپردازيم. تمام صحبت هايى كه شده گمانه زنى رسانه هاست.

تاريخ مخابره پيام:سه شنبه 27 ارديبهشت 1390

خبرنگار: سردبير

کد خبر:65458-1390

پنج شنبه 29 اردیبهشت 1390  1:58 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها