0

اتفاقات جدید در پرسپولیس پس از دیدار کاشانی، دایی و باقری با سعیدلو

 
j133719
j133719
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1389 
تعداد پست ها : 1228
محل سکونت : لرستان

اتفاقات جدید در پرسپولیس پس از دیدار کاشانی، دایی و باقری با سعیدلو

اتفاقات جدید در پرسپولیس پس از دیدار کاشانی، دایی و باقری با سعیدلو
12:06:00 pm - 1390/ 2/ 28 : در تاريخ
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام
اندازه فونت :

باشگاه پرسپولیس که در سالهای گذشته بارها دچار بحران مدیریت شده و از این حیث لطمات جبران ناپذیری را متحمل شده، با اتفاقات اخیر در آستانه بحرانی جدید است که البته شاید دیدار اخیر حبیب کاشانی، علی دایی و کریم باقری با رئیس سازمان تربیت بدنی از این بحران جلوگیری کند.

تیم فوتبال پرسپولیس در دهمین دوره رقابتهای لیگ برتر نتوانست انتظارات علاقمندان و طرفدارانش را برآورده کند و با وجود اینکه در فاصله یک هفته به پایان مسابقات در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارد، اما میزان نارضایتی از نتایج و عملکرد این تیم بسیار بالاست.

به این نارضایتی باید درگیری های اخیر علی دایی و حبیب کاشانی را هم اضافه کرد که نشان داد این دو در طول فصل اختلاف نظرهای زیادی با یکدیگر داشته اند اما هر بار آن را رد و تکذیب کردند! صحبت هایی که علی دایی علیه مدیریت باشگاه انجام داد و البته پاسخی از سوی حبیب کاشانی به دنبال نداشت، رئیس مجمع این باشگاه را برآن داشت تا دایی و کاشانی را به سازمان تربیت بدنی دعوت کند.

حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس که جدا از نتایج این تیم در لیگ نهم و دهم، توانسته آرامش قابل قبولی را برمجموعه همیشه پرحاشیه پرسپولیس حاکم کند، دوشنبه شب به سازمان تربیت بدنی رفت و با علی سعیدلو دیدار کرد. کریم باقری کاپیتان پیشین پرسپولیس نیز که اواسط لیگ دهم از فوتبال خداحافظی کرد هم با سعیدلو دیدار کرد.

به دنبال دیدار کاشانی و باقری، علی دایی سرمربی پرسپولیس نیز که این روزها بیشتر از همیشه مصاحبه می کند سه شنبه به دیدار رئیس مجمع باشگاه پرسپولیس رفت و دقایقی با علی سعیدلو در مورد اتقاقات اخیر گفتگو کرد. این که در این جلسه بین سعیدلو با مسئولان باشگاه پرسپولیس چه گذشت، هنوز به طور رسمی اعلام نشده است اما نزدیکان پرسپولیس از اتفاقات جدیدی در این باشگاه خبر می دهند.

در این مورد گفته می شود قرار است بزودی اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس معرفی شود که در بین آنها نام کریم باقری نیز دیده می شود. مجید فرخزادی عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به همراه حسین هدایتی و علی پروین نیز از دیگر گزینه هایی هستند که نام آنها برده می شود.

به نظر می رسد پرسپولیس در روزهای آینده شاهد اتفاقات جدیدی خواهد بود که با معرفی اعضای هیئت مدیره این باشگاه آغاز می شود و به تغییرات روی نیمکت و بازیکنان منجر خواهد شد. گفته می شود با اتفاقات جدیدی که در باشگاه رخ خواهد داد برخی بازیکنان گذشته این تیم که فصل دهم را در تیم های دیگر سپری کردند به جمع سرخپوشان بازخواهند گشت.
 

پنج شنبه 29 اردیبهشت 1390  1:44 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها