0

جلالي: به فدراسيون گفتيم به تيم اميد بازيكن نمي‌دهيم

 
j133719
j133719
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1389 
تعداد پست ها : 1228
محل سکونت : لرستان

جلالي: به فدراسيون گفتيم به تيم اميد بازيكن نمي‌دهيم

جلالي: به فدراسيون گفتيم به تيم اميد بازيكن نمي‌دهيم 


سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از 8 روز قبل به فدراسيون نامه زديم که به دليل برگزاري جام حذفي به تيم اميد بازيکن نمي‌دهيم.به گزارش خبرگزاري فارس، عليرضا منصوريان روز گذشته درحالي نام 30 نفر از اعضاي تيم اميد را اعلام کرد که برخي از باشگاه ها هنوز در جام حذفي حاضر هستند و به بازيکنان خود نيز نياز دارند.

هر چند که سرمربي تيم اميد ديروز اعلام کرد به دليل حضور تيم هاي سپاهان و پرسپوليس در جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا بازيکنان دعوت شده اين دو تيم را به اوکراين نمي برد اما باشگاه هاي ملوان و فولاد خوزستان نيز در جام حذفي ديدارهاي حساسي دارند.

تيم اميد 8 صبح نهم خرداد راهي اوکراين مي شود و 11 خرداد با تيم اميد اين کشور بازي مي کند. اين در حالي است که در چنين روزهايي ديدارهاي مهم و حساس جام حذفي را هم پيش رو داريم.

در همين راستا مجيد جلالي گفت: ما با فدراسيون هماهنگ مي کنيم که 3 بازيکن دعوت شده فولاد را با خود نبرند. براي جلوگيري از اين قضيه 8 روز پيش به فدراسيون فوتبال نامه زديم اگر از تيم فولاد بازيکني به تيم اميد دعوت شد با توجه به حضور ما در جام حذفي مراعات مان را کنند و بازيکنان فولاد را به اردو نبرند. 12 خرداد با برنده ديدار پرسپوليس و سپاهان بازي داريم و بازيکنان خود را مي خواهيم.


 

پنج شنبه 29 اردیبهشت 1390  1:33 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها