0

آيت‌اللهي / اگر مي‌خواهيد زنداني نشويد 48 ساعت فرصت داريد!

ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 19668

آيت‌اللهي / اگر مي‌خواهيد زنداني نشويد 48 ساعت فرصت داريد!

آيت‌اللهي در پاسخ به اظهارات مرادي:
اگر مي‌خواهيد زنداني نشويد 48 ساعت فرصت داريد!

ماجراي مسدود شدن حساب فدراسيون شنا موجب شد تا ابهام‌ها و اتهام‌هاي مالي مختلفي از سوي رئيس فدراسيون شنا و همتاي قبلي‌اش مطرح شود.

اميرحسين‌آيت‌اللهي رئيس فدراسيون شنا، شيرجه و واترپلو در پاسخ به گفته‌هاي وحيد مرادي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، موارد متعددي از تخلفات مديريتي در زمان رياست قبلي فدراسيون شنا را مطرح كرد و گفت: متاسفم براي كساني كه از ورزش كشور بيرون انداخته شده‌اند اما هنوز هم دست و پا مي‌زنند. نمي‌خواستم جواب چنين فردي را بدهم اما مجبورم براي دفاع از كيان فدراسيون شنا مطالبي را بيان كنم.

‌آيت‌اللهي افزود: به علت شكايت طلبكاران شركتي كه در گذشته تشكيل شده حساب فدراسيون شنا مسدود شد. مشكل اين شركت در گذشته بوجودآمده و بايد خيلي زودتر به اين مساله رسيدگي مي‌شد. از من پرسيده شد كه حساب فدراسيون شنا چرا بسته شده؟ گفتم براي شركتي كه در گذشته بوده و حراست فدراسيون شنا هم اين موضوع را تاييد كرد. اما مردي كه بزرگترين ضربه را به شناي ايران بعد از انقلاب زد و مردي كه بيشترين منفعت را از شناي ايران برد و امروز به خاطر عملكرد غلط اش خانه نشين است و در هيچ يك از مراجع ورزش كشور جايي ندارد و حتي سازمان تربيت بدني آن را به داخل اداره راه نمي‌دهد دنبال بهانه‌اي است تا فقط صحبت كند. من نمي‌خواستم دهن به دهن فردي كنم كه آن را ظالم‌ترين فرد به تاريخ ورزش اين مملكت مي‌دانستم. اما مجبورم جواب او را بدهم.

رئيس فدراسيون شنا با اشاره به اتهام‌هاي مرادي، تاكيد كرد: به عنوان شخص حقيقي و هم به عنوان رئيس فدراسيون از او شكايت مي‌كنم و مدارك گفته‌هايم را بر روي سايت فدراسيون مي‌گذارم. بايد بگويم آقاي مرادي! سالها رئيس فدراسيون بودي و همه كاره فدراسيون بودي و با هر كاري خودت را در مسند رياست حفظ مي‌كردي. يادمان نمي‌رود روزي را كه رئيس فدراسيون، دكتر رضايي برنا را كانديدا كردي و بلايي را بر سر او آوردي كه او راي نياورد، چرا آن روز به حال سازمان تاسف نخوردي، اين همان سازماني است شما فرزند رئيسش را با منت آوردي و عضو هيات رئيسه كردي چرا آن روز تاسف نخوردي؟ به واسطه همان سازمان شما ساليان دراز در عرصه بين المللي بوديد و باعث آبرو بردن ورزش شناي كشور شديد و به چه فضاحتي از دبير كلي كنفدراسيون شناي آسيا اخراج شديد. حالا ما بايد تاسف بخوريم به حال شما.

وي ادامه داد: شما در زمان هاشمي طبا به توصيه چه كسي رئيس فدراسيون شديد و چه مشكلاتي را براي خانواده شناي ايران بوجود آورديد؟ مي‌گويي تاجيك نمي‌داند راجع به چه صحبت مي‌كند؟ بله، آقاي مرادي! با ادبيات شما هيچ كس نمي‌داند راجع به چه چيزي صحبت مي‌كند، كما اين كه در زمان رياست شما ورزشكار نمي‌فهميد، مربي نمي‌فهميد، پيشكسوت نمي‌فهميد و روزنامه نگار هم نمي‌فهميد و فقط شخص وحيد مرادي مي‌فهميد. چرا اين قدر برآشفته مي‌شوي وقتي حقيقت را مي‌شنوي. قبول كن برادر من دوران نامردي به سر رسيده است. دوران تزوير به سر رسيده است شخصي امروز رئيس فدراسيون شنا است كه شما از او به عنوان آقا پسر نام مي‌بري. همين آقاپسر شما را از اريكه قدرت به زير كشيد، اين آقا پسر شناي افتضاحي كه به او تحويل داده بودي را به بالاترين حد ممكن رساند و مطمئن باش اين آقا پسر از هيچ چيز نمي‌ترسد و جلوي شما خواهد ايستاد.

آيت‌اللهي با اشاره به بدهي‌هاي مالي فدراسيون يادآور شد: مشكلاتي كه شما آقاي مرادي بعد از ‌٢٦ سال بوجود آورديد ‌٢٦٠ سال طول مي‌كشد تا درست شود. سازمان بازرسي كل كشور در گزارشي در تاريخ ‌١/١٢/٨٩ به شماره ‌١٩٧٦٦٩ به دكتر سعيد‌لو بيش از ‌٩٠ مورد تخلف محرز مالي شما را عنوان كرد و من همه اين اسناد را روي سايت فدراسيون مي‌گذارم كه همه بدانند كه آيت‌اللهي چقدر مظلوم واقع شد و شما از عملكردتان دفاع مي‌كنيد. فدراسيوني كه شما به من تحويل دادي هيچ گونه نظام مالي نداشت زيرا فدراسيوني بود كه شما صرفاً در جهت منافع خود اداره‌اش مي‌كرديد. استخر شهيد كشوري شما برحسب گزارش سازمان بازرسي كل كشور هيچ گونه نظام درآمد مالي نداشته است.

وي درباره بخش ديگري از گفته‌هاي رئيس سابق فدراسيون شنا گفت: شما گفتي كه آيت اللهي از شخصي ‌١٥٠ ميليون تومان گرفته، اين اشخاص همان‌هايي هستند كه شما ‌١٦ سال از فدراسيون بيرونشان كرده بودي. چطور امروز براي تو عزيز شدند؟ شما موظفي تا ‌٤٨ ساعت آينده مدارك گفته‌هايت را منتشر كني، وگرنه صبح شنبه از شما شكايت مي‌كنم. مطمئن باش شما را براي اين حرف‌ها به زندان مي‌اندازم. تو گفتي از پول بيت المال زعفران خريدم، مداركت را بايد رو كني. همين جا اعلام مي‌كنم كه هر كس در سراسر دنيا ريالي از آيت‌اللهي طلب دارد مديون است كه به تمام رسانه ها عنوان نكند، فرض محال كه من به يك نفر بدهكار باشم، بهتر از اين است كه مثل شما به بيت المال بدهكار باشم. هنوز اسناد سفر‌هاي شما با هواپيماهاي فرست كلاس موجود است. شما به چه حقي هر هفته با هواپيمايي امارات به دبي مي‌رفتيد پرواز‌هاي شما به دبي و لندن و رم و آدلايد به چه عنوان بود؟ درزماني كه فدراسيون جهاني براي شما هتل مي‌گرفت شما شخصاً به هتل كاواليري مي‌رفتيد. شما پاسخ بده كه چرا حساب فدراسيون شنا مسدود است؟

رئيس فدراسيون شنا ادامه داد: آقاي مرادي! شما به چه حقي از بهترين رستوران‌هاي تهران براي خودت و همكارانت ناهار مي‌گرفتي؟ قضيه خانم ياس مرادي چيست كه از طرف فدراسيون نامه زديد كه مي‌خواهد به انگليس برود براي تقويت زبان انگليسي ؟ مژگان قرباني همسر شما با كدام تجربه و سابقه از طرف شما به عنوان داور معرفي شد، آيا اين فرد داوري بلد بود، آيا اين فرد اصلاً شنا بلد بود كه عضو كميته سينكرونايز بود؟ پولي كه بابت ليگ جهاني به حساب فدراسيون واريز مي‌كردند و هر سال مبلغ ‌١٥ هزار دلار آن را به شما مي‌دادند چه مي‌كرديد؟ درآمدهاي استخر كشوري كجا مي‌رفت؟ چرا ماليات‌ را از حساب فدراسيون كم مي‌كرديد ولي آن را به حساب دولت واريز نمي‌كرديد؟ چرا استخر شيرودي را از دست دادي ولي استخر كشوري را دو دستي چسبيدي؟ چه كساني سرپرست تيم شما بودند؟ روزي كه در آلمان ورزشكار ايران پناهنده شد و گم شد چرا فردا صبح عازم امريكا شديد؟

وي افزود: من تا پنجاه سال آينده هم نمي‌توانم بدهي‌هاي شما را بدهم. بدهي‌هايي كه هيچ سندي ندارد و سازمان بازرسي كل كشور فدراسيون را از پرداخت آن منع كرده است. امروز من ننگ دارم كه بر مسند رياست فدراسيون شنا نشسته‌ام و ننگ دارم در عرصه بين المللي جايگاهي دارم كه تا پيش از اين وحيد مرادي بر مسند امور بوده است.

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390  6:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها