0

پارما، يوونتوسي‌ها را مي‌خواهد

 
ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 19668
محل سکونت : خراسان رضوي

پارما، يوونتوسي‌ها را مي‌خواهد

پارما، يوونتوسي‌ها را مي‌خواهد
 

دو بازيکن از يوونتوس که به صورت قرضي در پارما حضور دارند، عملکرد خوبي از خود نشان داده‌اند به شکلي که در پايان فصل رئيس پارما براي نگهداشتن اين دو تلاش مي‌کند.


        آمائوري و سباستين جيوونيکو، دو مهاجم يوونتوس هستند که در فصل جاري راهي پارما شده‌اند و عملکرد قابل قبولي از خود نشان داده‌اند.

فرانکو کولومبا در اين مورد گفت: جيووينکو بسيار جوان است ولي بازي او کيفيت بالايي دارد. گل پيروزي بخش ما در برابر يوونتوس را به ثمر رساند تا وضعيت بهتري در جدول پيدا کنيم. آمائوري نيز بازيکن پخته‌اي است تجربه او در بسياري از بازي‌ها به داد ما رسيد.

پارما در تابستان جاري اين فرصت را دارد تا با پرداخت 3.5 ميليون يورو، 50 درصد از حق قرارداد جيووينکو را از آن خود کند. آمائوري نيز مي‌تواند قرارداد قرضي ديگري ببندد و يا به شکل آزاد در پارما بماند زيرا يوونتوس ديگر احتياجي به وي ندارد.

کولومبا ادامه داد: اين دو بازيکن در اين فصل بسيار عالي ظاهر شده‌اند. در پايان فصل قصد داريم اين دو را در پارما نگه داريم. اميدواريم مشکلي در اين راه نداشته باشيم.

آمائوري در يازده ديداري که براي پارما به ميدان رفته توانسته هفت بار گلزني کند . جيووينکو نيز در 29 ديدار هفت بار موفق شده دروازه حريفان از جمله يوونتوس را باز کند.

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390  3:23 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها