0

هشدار اتحاديه فوتبال انگليس به آنچلوتي درمورد اظهارنظر راجع به وب

 
ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 19668
محل سکونت : خراسان رضوي

هشدار اتحاديه فوتبال انگليس به آنچلوتي درمورد اظهارنظر راجع به وب

هشدار اتحاديه فوتبال انگليس به آنچلوتي درمورد اظهارنظر راجع به وب
 

اتحاديه فوتبال انگليس به کارلو آنچلوتي، مربي ايتاليايي باشگاه چلسي درمورد رفتارهاي آتي اش هشدار داده است. اين درحالي است که چند ساعت پيش از آن هم هشدار مشابهي به سرالکس فرگوسن مربي يونايتد داده شد.


  این هشدار به صحبتهای آنچلوتی در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل منچستریونایتد در روز هشتم ماه می برمی گردد.

زمانی که سرالکس فرگوسن پیش از رویارویی تیمش با چلسی که بابرد 1-2 یونایتد به پایان رسید، به تمجید از هووارد وب، داور مسابقه پرداخت، اتحادیه فوتبال انگلیس هشدار مشابهی را به این مربی اسکاتلندی داد.

وب قضاوت دیدار روز هشتم می ورزشگاه اولدترافورد بین دوتیم چلسی و منچستریونایتد را عهده دار بود و پیش از آغاز این بازی فرگوسن در صحبتهایی اعلام کرده بود که وب بهترین داور انگلیس است.این صحبتها از سوی مسئولان اتحادیه فوتبال انگلیس به منزله نقض حقوق دیگران محسوب شده و به همین خاطر به مربیان تیم های رده بالایی جدول هشدار داده شده است.

در بیانیه منتشره در وب سایت رسمی اتحادیه فوتبال انگلیس می خوانیم:« در این مورد، بخشی از حقوق دیگران نقض شده و درهمین راستا لازم است تا به تمام مربیان هشدار داده شود که در آینده شاهد چنین نقض حقوقی نباشیم؛ حتی با تعریف مثبت از کسی. که این منجر به اعمال جریمه از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس خواهد شد.»

 

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390  2:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها