0

فراهم شدن عرضه كالاي ايراني در آمريكاي جنوبي

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

فراهم شدن عرضه كالاي ايراني در آمريكاي جنوبي

نسخه چاپي ارسال به دوستان
معاون استاندار آذربايجان شرقي خبر داد:
فراهم شدن عرضه كالاي ايراني در آمريكاي جنوبي

خبرگزاري فارس: معاون برنامه‌ريزي استاندار آذربايجان شرقي گفت: زمينه براي عرضه كالاي ايراني در آمريكاي جنوبي فراهم بوده و تجار ‌آذربايجان شرقي حضوري فعال در اين بازار داشته باشند.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، فرخ مسجدي در كار گروه توسعه صادرات آذربايجان شرقي به ارائه گزارشي از سفر هيئت آذربايجان شرقي به آمريكاي جنوبي پرداخت و خواستار حضور فعال تجار آذربايجان بازارآمريكاي جنوبي شد.

* بازار تجاري آمريكايي جنوبي بازار مصرف بزرگي است
وي اظهار داشت: با خروج نسبي آمريكا از بازار تجاري اين كشور زمينه براي فعاليت ديگر كشورها بازتر شده و بازارمصرف بزرگي در اين كشور وجود دارد.
مسجدي گفت: در سفر هيئت آذربايجان شرقي به بوليوي استقبال گسترده‌اي از اين هيئت به عمل آمد كه در سطح استقبال از رئيس جمهور و وزرا بود.

* زمينه براي عرضه كالاي ايراني در آمريكاي جنوبي فراهم است
معاون برنامه‌ريزي استاندارآذربايجان شرقي گفت: زمينه براي عرضه كالاي ايراني در آمريكاي جنوبي فراهم است و تجار ‌آذربايجان شرقي حضوري فعال در بازار آمريكاي جنوبي داشته باشند.
وي ادامه داد: اين سفر با هدف بررسي وضعيت بازارتراكتور ايران در اين كشور صورت گرفت اما زمينه براي كالاهاي ديگر از جمله خودرو ايراني مهياست.

* سود حضور در بازار آمريكايي جنوبي قابل توجه است
معاون برنامه‌ريزي استاندار آذربايجان‌شرقي سود حضور در اين بازار را قابل توجه دانست و گفت: تجاري كه از كشورمان در اين بازارحضور يافته بودند از سود خود راضي بودند.
همچنين در اين جلسه گزارشي از سفر هيئت آذربايجان شرقي به كشور تركيه و شركت در همايش جاده ابريشم توسط رئيس سازمان بازرگاني استان ارائه شد.
رحمان شريفي ناظر گمركات آذربايجان شرقي نيز در اين جلسه به بيان گزارشي از روند فعاليت گمرك استان پرداخت و از روند رو به رشد صادرات استان از نظر وزني و ريالي خبر داد.
انتهاي پيام/غ30

 
 
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390  2:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها