0

نتيجه‌ مسابقه با تجارتخانه را پيش‌بيني نمي‌‌كنم

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

نتيجه‌ مسابقه با تجارتخانه را پيش‌بيني نمي‌‌كنم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتسال بانوان شركت ملي حفاري اهواز گفت: هيچ نتيجه‌اي را مقابل تيم تجارتخانه جنوب هرمزگان پيش‌بيني نمي‌كنم.

پروين رمضاني در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبري فارس «توانا»، با بيان اينكه روز گذشته (چهار‌شنبه) به بندرعباس رسيده‌ايم، گفت: تا روز مسابقه در زميني كه تدارك ديده شده، تمرين مي‌كنيم. به دليل حساسيت اين بازي، زودتر از ساير ديدارهاي‌مان به اين شهر آمديم تا با شرايط آب و هوايي سازگار شويم و وقت كافي داشته باشيم.
وي ادامه داد: با توجه به اينكه مسابقه حساسي پيش رو داريم، بايد با احتياط بازي كنيم. همه تيم آماده‌اند تا يك بازي خوب به نمايش بگذارند. بازيكن مصدومي براي اين بازي نداريم، اما بعضي از بازيكنان خسته هستند.
وي با اشاره به شكست 4 بر 2 هفته گذشته تيمش مقابل تيم داماش گيلان گفت: از مسئله داوري كه بگذريم، بازيكنان‌مان اصلاً خوب كار نكردند و با گلي كه در ابتداي بازي دريافت كردند، كاملاً تيم به هم ريخت.
رمضاني در خصوص پيش‌بيني بازي مقابل تجارتخانه جنوب هرمزگان گفت: هيچ نتيجه‌اي را پيش‌بيني نمي‌كنم. دو تيم تقريباً در شرايط مساوي هستند و اميدوارم كه يك بازي سالم پيش رو داشته باشيم.
تيم تجارتخانه جنوب با 44 امتياز در صدر جدول ليگ برتر فوتسال بانوان قرار دارد و شركت ملي حفاري با 40 امتياز در جايگاه دوم است.
ديدار دو تيم ساعت يازده روز جمعه هفته جاري در ورزشگاه فجر بندرعباس برگزار خواهد شد.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390  2:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها