0

بن‌ مساعد: تعجب مي‌كنم چرا ساكت ادعاي ما را نمي‌پذيرد!

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

بن‌ مساعد: تعجب مي‌كنم چرا ساكت ادعاي ما را نمي‌پذيرد!

خبرگزاري فارس: رئيس باشگاه الهلال گفت: با توجه به اتفاقاتي كه در فولادشهر براي ما رخ داد، تعجب مي‌كنم كه چرا ايراني‌ها و مديرعامل باشگاه سپاهان اين اتهامات عليه ما را نمي‌پذيرند.

به گزارش فارس، شاهزاده عبدالرحمن بن مساعد، رئيس باشگاه الهلال عربستان سعودي از عبارت توهين‌آميزي كه چند روز گذشته خطاب به محمدرضا ساكت مدير عامل باشگاه سپاهان به كار برد، دفاع كرد.

باشگاه سپاهان هفته پيش اعلام كرد كه قصد دارد از باشگاه الهلال عربستان به كنفدراسيون فوتبال آسيا شكايت كند. ساكت در گفت و گو با خبرگزاري فارس در اين خصوص اعلام كرد: در صورتي كه صحت گفته‌هاي سامي الجابر، مدير فني تيم الهلال ثابت شود ما از اين باشگاه شكايت خواهيم كرد و اين شكايت را تا رسيدن به نتيجه نيز ادامه خواهيم داد.
سامي الجابر پس از تساوي الهلال برابر سپاهان در اصفهان ادعا كرد بطري آب‌هاي هتل اصفهان مسموم شده بود. در پي اين ماجرا بود كه بن مساعد اعلام كرد كه اين اقدام باشگاه سپاهان و محمدرضا ساكت اقدامي وقيحانه است.

به گزارش روزنامه سعودي الرياض، بن مساعد در اين خصوص به بازتاب اين خبر در رسانه‌هاي ايران اشاره و با ابراز تعجب از موضع رسانه‌هاي ايراني به خصوص خبرگزاري‌ها، از لفظ زشت خود دفاع كرد.
رئيس باشگاه الهلال گفت: من كم‌ترين صفتي كه امكان داشت در خصوص اظهارات محمدرضا ساكت به كار بردم و از اينكه ساكت و ايراني‌ها پاسخ ما و دفاع از خودمان را در قبال اتهاماتي كه به ما زده شد را نمي‌پذيرند، تعجب مي‌كنم.
وي افزود: من از اين انتشار اين خبر در خبرگزاري‌هاي ايران كه اين باشگاه با ميهمان‌نوازي از ما استقبال و پذيرايي كرد تعجب مي‌كنم و بايد از آنها تشكر كرد. با توجه به اتفاق هايي كه در ورزشگاه فولادشهر افتاده آيا منطقي است كه ما از ميهمان نوازي سپاهاني ها تشكر كنيم؟!
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390  1:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها