0

جاسبي: شهريه دانشگاه آزاد اسلامی همانند سال قبل است/طرح های بزرگ دانشگاه در زمینه کاهش هزینه ها

 
ararar
ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی

جاسبي: شهريه دانشگاه آزاد اسلامی همانند سال قبل است/طرح های بزرگ دانشگاه در زمینه کاهش هزینه ها

در جمع خبرنگاران

 

آنا: رئيس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: شهريه دانشگاه آزاد افزايش نمي‌يابد و مثل شهريه سال گذشته است.
به گزارش خبرنگار دانشگاه آنا، دکتر جاسبي در حاشيه شصت و سومين اجلاس شوراي مركزي در جمع خبرنگاران با بيان اينكه اين دانشگاه دهه سوم خود را طي مي‌كند، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در آستانه بيست و نهمين سالگرد تأسيس است و يك سال مانده تا به دهه سوم فعاليت خود برسد.

وي افزود: دهه سوم فعاليت دانشگاه آزاد دهه توسعه و ارتقاي كيفيت است در اين دهه تمام مجموعه دانشگاه آزاد اعم از اساتيد، دانشجويان، مديران و پرسنل تلاش مي‌كنند تا پايان دهه سوم دانشگاه آزاد در تمام حوزه‌ها رتبه اول را در كشور به‎دست آورد.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در دهه سوم دانشگاه آزاد وارد رقابت با دانشگاه‌هاي معتبر دنيا مي‌شود.

وي در بخش ديگري از سخنان خود درباره جذب اعضاي هيأت علمي افزود: جذب اعضاي هيأت علمي از بين فارغ‌التحصيلان دانشگاه آزاد، دانشگاه‌هاي دولتي و دانشگاه‌هاي خارج از كشور به‎صورت بورسيه يا قطعي صورت مي‌پذيرد.

جاسبي ادامه داد: دانشگاه آزاد جذب اعضاي هيأت علمي را روز به‌ روز افزايش مي‌دهد. پيش‌بيني مي‌شود تا قبل از رسيدن به چشم‌انداز جذب هيأت علمي در دانشگاه آزاد به پايان برسد.

وي افزود: دانشگاه آزاد در حوزه تحصيلات تكميلي سعي دارد با سرعت بيشتري حركت كند تا هم پاسخگوي نياز جوانان باشد و در ارتقاي كيفيت دانشگاه آزاد و افزايش سطح فرهنگي جامعه مؤثر باشد.

وي درباره كاهش هزينه‌ها در دانشگاه گفت: در زمينه كاهش هزينه‌ها چندين طرح بزرگ داريم. در حوزه صرفه‌جويي انرژي، آب، نيروي انساني برنامه‌هاي ويژه‌اي را در نظر گرفته‌ايم ضمن اينكه تلاش داريم طرح‌هاي تحقيقاتي درآمدزا شوند.

جاسبي درباره افزايش شهريه دانشگاه آزاد اسلامی گفت:‌ دانشگاه افزايش شهريه نخواهد داشت و شهريه همانند سال قبل است. /110

12:10:27 1390/02/28

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390  1:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها