0

په‌په: در فينال طرفدار بارسلونا نيستم

farshid123456789
farshid123456789
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 86

په‌په: در فينال طرفدار بارسلونا نيستم

به نقل از آس اسپانيا، په‌په که خود را قرباني تمارض آشکار آلوس در بازي رفت تيمش برابر بارسلونا در نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا مي‌داند، گفت: اميدوارم مشکلي که براي من پيش آمد در بازي فينال دامن‌گير هيچ‌يک از مدافعين منچستريونايتد نشود.
وي ادامه داد: برخي از بازيکنان رئال مادريد که مليت اسپانيايي دارند در فينال طرفدار بارسلونا هستند و سليقه آنها به من ارتباطي ندارد اما من در فينال طرفدار بارسلونا نيستم و دوست دارم تيم انگليسي به پيروزي برسد.
په‌په افزود: اينکه بوسکتس در فينال بازي مي‌کند فقط يک معني دارد و آن اين که يوفا هم ديگر مثل سابق نيست و مي‌شود تخلفاتي را هنرمندانه انجام داد و يوفا را جدي نگرفت.

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390  11:07 AM
تشکرات از این پست
farshid123456789
farshid123456789
کاربر برنزی

كاكا در برنابئو ماندني شد

با وجود اين که زمزمه‌هاي زيادي مبني بر جدايي ستاره پيشين ميلان به گوش مي رسيد، کاکا هافبک بازي‌ساز رئال مادريد تأکيد کرد که نه به ايتاليا برمي‌گردد و نه بار ديگر با کارلتو همکاري خواهد کرد. بلکه مي‌خواهد با وجود نمايش نااميدکننده در اين فصل همچنان در برنابئو توپ بزند.

کاکا در سال 2009 در يک انتقال خبرساز به رئال مادريد پيوست. اما هرگز نتوانست شايستگي‌هاي خود را اثبات کند. در طول فصل شايعات زيادي در رابطه با بازگشت کاکا به جمع روسونري‌ها و يا انتقال به استمفوردبريج وجود داشت، اما اين بازيکن طراح برزيلي در گفت‌وگو با خبرگزاري فرانسه تأکيد کرد که جمع کهکشاني‌ها را ترک نخواهد کرد.

کاکا گفت: مي‌خواهم در رئال مادريد باقي بمانم و از حيثيت اين تيم دفاع کنم. بايد تلاش خود را در رئال دوچندان کنم و در انديشه فوتبال در ليگ انگليس و ايتاليا نيستم.

کاکا در ادامه سخنان خود گفت: مي‌خواهم با رئال مادريد بار ديگر به روزهاي اوج خود برگردم.

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390  11:08 AM
تشکرات از این پست
farshid123456789
farshid123456789
کاربر برنزی

راموس: آقاي خاص ما را به قهرماني در اروپا مي‌رساند

به نقل از لارازون اسپانيا، سرخيو راموس تصريح کرد: مورينيو مربي کوچکي نيست و امسال براي ما خيلي زحمت کشيد. او فشارهاي روحي ورواني زيادي را تحمل کرده ولي با شناختي از که لاليگا پيدا کرده براي سال آينده کاملا آماده شده است.

راموس ادامه داد: بهتر از مورينيو پيدا نمي‌شود، او ما را هم در لاليگا و هم در ليگ قهرمانان اروپا به قهرماني مي‌رساند و تصور من اين است که کار بزرگ پرس در اعتماد به آقاي خاص خلاصه مي‌شود. بايد به او زمان داد و به سال آينده خوش بين بود.

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390  11:08 AM
تشکرات از این پست
farshid123456789
farshid123456789
کاربر برنزی

راموس: مورينيو در اين جنجال‌ها آسيب ديد

سرخیو راموس، مدافع رئال مادرید از ژوزه مورینیو دفاع کرده و گفته مربی رئال مقصر قهرمان نشدن این تیم در لالیگا و لیگ قهرمانان نیست.

مربی پرتغالی پس از شکست مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان و از دست رفتن لالیگا تحت انتقادات شدیدی قرار گرفته است.

جنجال بسیاری در نبردهای بین دو باشگاه شکل گرفت و خبر اخیر محروم نشدن سرخیو بوسکتس با واکنش‌های متفاوتی روبرو شد.

راموس به مارکا گفت: «برای سرخیو بوسکتس خوشحالم چون هم‌تیمی من در اسپانیاست و برایش بهترین آرزوها را دارم. تنها چیزی که به نظرم درست یا منصفانه نیست این است که تنها فرد آسیب‌دیده در این میان مورینیو است.

فوتبال افراد خودش برای تصمیم‌گیری را دارد و ما نمی‌توانیم کاری بکنیم.»

از او پرسیدند آیا تنش چهار ال‌کلاسیکو روی تیم ملی تاثیر می‌گذارد یا نه و او گفت: «اگر این روی تیم فوق‌العاده‌ای که داریم تاثیر می‌گذاشت اشتباه وحشتناکی بود.

ما اهدافی مانند قهرمانی اروپا و جهان را داریم و این نباید روی ما تاثیر بگذارد.

رقابت و تنش به دلیل این وجود داشت که این بازی‌ها سرنوشت‌ساز بود، اما باید این را فراموش کرد وبه فکر اهداف پیش رو بود.»

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390  11:09 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها