0

دسترسی به تمامی قسمتهای مهم ویندوز تنها با راست کلیک بر روی My Computer

 
mostafanajibi2012
mostafanajibi2012
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1390 
تعداد پست ها : 870
محل سکونت : فارس

دسترسی به تمامی قسمتهای مهم ویندوز تنها با راست کلیک بر روی My Computer

قصد داریم تا هم اکنون یک ترفند بسیار جالب و کاربردی را به شما معرفی کنیم. با استفاده از این ترفند و دریافت فایلهای کوچکی که برای شما آماده کرده ایم میتوانید تنها با راست کلیک بر روی آیکن My Computer خود به تمامی قسمتهای اصلی ویندوز همانند Serach ، Disk Cleanup ، Control Panel ، Registry ، Servieces ، System Restore ، Logoff ، Shutdown ، Resart و بسیار از موارد کاربردی دیگر دسترسی داشته باشید. این عملیات همگی از طریق فایلهای رجیستری قرار داده شده صورت میگیرد. این ترفند و دریافت و اجرای فایل ها را جدأ به شما پیشنهاد میکنیم چرا که به سادگی و با یک راست کلیک میتوانید تمام ویندوز خود را پیش رو داشته باشید!
ابتدا دقت کنید:
هر یک از فایلهای رجیستری مربوطه را با استفاده از لینک دانلود داده شده دریافت کنید ، سپس هر یک را اجرا نمایید و به سوالی که از شما پرسیده میشود پاسخ Yes دهید. بلافاصله تغییرات اعمال میشود و میتوانید با راست کلیک کردن بر روی My Computer تغییر را مشاهده کنید.
دقت فراوان هم کنید برای دریافت فایلهای زیر بر روی لینک هر یک راست کلیک کرده و Save Target as یا Save link as را انتخاب کنید.

افزودن Search ، Registry ، System Restore ، Services ، LogOff ، Reboot ، Shutdown ، Device Manager ، Control Panel ، Add/Remove Programs به راست کلیک My Computer
دانلود:
http://www.tarfandestan.com/files/MajorControl[Tarfandestan.com].reg

افزودن Drive Cleanup به راست کلیک My Computer
دانلود:
http://www.tarfandestan.com/files/DriveCleanup[Tarfandestan.com].reg

افزودن Event Viewer به راست کلیک My Computer
دانلود:
http://www.tarfandestan.com/files/EventViewer[Tarfandestan.com].reg
 

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390  11:03 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها