0

فراخوان دور‌ه‌ي جديد جايزه‌ي ادبي صادق هدايت منتشر شد

 
peyman84
peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم

فراخوان دور‌ه‌ي جديد جايزه‌ي ادبي صادق هدايت منتشر شد

شرايط شركت در دوره‌ي جديد جايزه‌ي هدايت به اين شرح اعلام شده است: هر نويسنده مي‌تواند فقط يك داستان كوتاه منتشرنشده‌ي خود را براي شركت در مسابقه ارسال كند. ديگر اين‌كه داستان ارسالي نبايد از هزار كلمه كم‌تر و از چهارهزار كلمه بيش‌تر باشد. همچنين ‌نويسندگاني كه در اين مسابقه شركت مي‌كنند، لازم است توجه كنند تا تعيين برندگان و نيز انتخاب داستان‌ها براي چاپ در مجموعه‌ي آثار برگزيده، از درج داستان ارسالي خود در كتاب‌ها، نشريات و سايت‌هاي اينترنتي و يا ارسال براي مسابقه‌ي داستان‌نويسي ديگري خودداري كنند؛ در غير اين صورت، داستان فرستاده‌شده در مسابقه شركت داده نمي‌شود.

 

در ادامه‌ي فراخوان نيز عنوان شده است: ضرورت دارد نويسندگان شماره‌ي تلفن تماس، آدرس كامل پستي، تلفن همراه و ايميل خود را همراه داستان ارسالي به صندوق پستي يا سايت سخن و يا ايميل دفتر هدايت اعلام كنند و در صورت تغيير، مراتب را به دفتر هدايت اطلاع دهند. داستان‌هايي كه فاقد اطلاعات يادشده باشند، در مسابقه شركت داده نخواهند شد. از سويي، ارسال داستان براي اين مسابقه به اين معني است كه نويسنده در صورت انتخاب، رضايت خود را براي چاپ داستان ارسالي در مجموعه‌ي داستان‌هاي برگزيده اعلام كرده است و دفتر هدايت مجاز به ويرايش داستان‌هاست. همچنين داستان‌هاي ارسالي مسترد نخواهد شد.

 

در اين فراخوان اعلام شده است كه داستانك‌، داستان بدون عنوان يا نام نويسنده و يا با نام مستعار نويسنده مطلقا پذيرفته نمي‌شود. آخرين مهلت ارسال آثار هم تا سي‌ام مهرماه 1390 اعلام شده است.

 

بر اساس اين فراخوان، داستان‌هاي برتر و اسامي برندگان و اهداي جوايز در مراسم بهمن‌ماه 1390 اعلام مي‌شود. جوايز برندگان خارج از كشور به نماينده‌ي آن‌ها اهدا خواهد شد و كليه‌ي علاقه‌مندان و فارسي‌زبان‌ها از كشورهاي همسايه و ديگر كشورها مي‌توانند در اين مسابقه شركت كنند. نام داوران در مراسم پاياني اعلام خواهد شد و به داستان‌هاي برگزيده، تنديس صادق هدايت يا لوح تقدير اهدا مي‌شود.

 

علاقه‌مندان مي‌توانند آثارشان را به بخش داستان‌هاي كوتاه سايت سخن به نشاني www.sokhan.com، ايميل: info@sokhan.com يا دفتر هدايت به نشاني الكترونيك jahanhedayat@yahoo.com و يا صندوق پستي 365 -19585 ارسال كنند و براي كسب اطلاعات بيش‌تر مي‌توانند با شماره‌ي 22556607 دفتر صادق هديات تماس بگيرند.

 

جايزه‌ي ادبي هدايت توسط دفترهدايت با همكاري سايت سخن برگزار مي‌شود.

نور

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390  3:24 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها