0

نوع فعاليت حراست به امر به معروف نزديك است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

نوع فعاليت حراست به امر به معروف نزديك است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مدير كل تعاون آذربايجان شرقي:
نوع فعاليت حراست به امر به معروف نزديك است

خبرگزاري فارس: مديركل تعاون آذربايجان شرقي گفت: نوع فعاليت حراست در سازمان‌ها قرابت و نزديكي فراواني با وظيفه امر به معروف و نهي از منكر دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي اداره كل تعاون آذربايجان شرقي، محمدمهدي اعلايي در آيين معارفه مسئول جديد حراست اداره كل تعاون استان اظهار داشت: نوع فعاليت حراست در سازمان‌ها قرابت و نزديكي فراواني با وظيفه امر به معروف و نهي از منكر دارد، در واقع مي‌توان گفت حراست در سازمان ساختار اجرايي امر به معروف و نهي از منكر است.
وي با اشاره به آيه 104 سوره آل عمران اظهار داشت: پروردگار متعال نيز در قرآن تاكيد كرده‌اند كه براي نجات جوامع بايد عده‌اي مسئوليت امر به معروف و نهي از منكر را بر عهده گيرند و اين امر بايد استمرار داشته باشد.
مديركل تعاون آذربايجان شرقي مردم شناس بودن، دين شناسي، قانون شناس بودن و مسئوليت‌پذيري را از ويژگي‌هاي فعالان حراست در سازمان‌ها خواند و افزود: وظيفه امر به نيكي‌ها و نهي از زشتي‌ها وظيفه سنگيني است كه بايد با رعايت لوازم به صورت مسئولانه پيگيري شود.
علي رمضان‌پور مدير كل حراست وزارت تعاون نيز در اين آيين گفت: تنها راه نجات كشور اطاعت محض از ولايت فقيه است و اين نعمت بزرگي است كه پروردگار متعال پس از غيبت آقا امام زمان(عج) براي ما مسلمانان عطا كرده است.
وي در ادامه با تاكيد بر مسئوليت‌هاي وزارت تعاون اظهار داشت: با توجه به نص صريح قانون اساسي بخش اقتصاد ايران اسلامي بر پايه بخش‌هاي دولتي، تعاوني و خصوصي استوار است كه اين امر تاكيد بر نقش تعاون در اقتصاد ملي است.
رمضان‌پور اضافه كرد: براي دستيابي به عدالت اجتماعي راهي جز توجه به بخش تعاون نداريم.
مديركل حراست وزارت تعاون افزود: از جمله مهم‌ترين رسالت‌هاي وزارت تعاون حمايت از افرادي است كه با ايده‌هاي مبتكرانه قصد فعاليت دارند، اين افراد در قالب تعاوني‌هاي دانش بنيان سازماندهي مي‌شوند.
گزارش روابط عمومي اداره كل تعاون آذربايجان شرقي حاكي است، در ادامه اين نشست رضا نوري به عنوان مسئول جديد حراست اداره كل تعاون آذربايجان شرقي منصوب شد.
انتهاي پيام/غ30

 
 
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390  11:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها