0

عمر ديكتاتوري به پايان رسيده است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

عمر ديكتاتوري به پايان رسيده است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
با بيداري اسلامي؛
عمر ديكتاتوري به پايان رسيده است

خبرگزاري فارس: مسئول تبليغات اسلامي خوي گفت: عمر استكبار و ديكتاتوري با بيداري جهان اسلام به پايان رسيده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از خوي، حجت‌الاسلام غلامرضا معصومي‌نيا پيش از ظهر امروز در جمع بازاريان و اصناف اين شهرستان كه در حمايت از مردم مسلمان كشورهاي اسلام تجمع كردند، اظهار داشت: بيداري اسلامي در جهان نشأت گرفته از انقلاب اسلامي ايران است و نشان مي‌دهد كه عمر اسكتبار و ديكتاتوري به پايان رسيده و مردم خواهان برقراري عدالت هستند.
وي افزود: اقدامات سران آل‌سعود در سوزاندن قرآن كريم و به آتش كشيدن مساجد وحشيانه است و تبعات اين اقدامات متوجه آل سعود مي‌شود و خداوند حافظ قرآن و كتاب آسماني است.
معصومي‌نيا تصريح كرد: با شهادت مردم مسلمان و مظلوم، بيداري و روحيه استكبارستيزي در كشورهاي مسلمان افزايش يافته و در سراسر جهان فراگير مي‌شود.
مسئول تبليغات اسلامي خوي با بيان اينكه كشورهاي استكباري درصدد ممانعت از صدور انقلاب اسلامي به ساير كشورها هستند، افزود: رژيم اشغالگر قدس در آستانه فروپاشي قرار گرفته و با خيزش‌هاي كنوني روند فروپاشي آن سرعت مي‌گيرد.
در اين تجمع كه با حضور گسترده كسبه و بازاريان شهرستان خوي برگزار شد، اصناف و بازاريان اين شهرستان با تعطيلي محل كسب و كار خود حمايت و پشتيباني قاطع خود از حركت‌هاي انقلابي آغاز شده در كشورهاي منطقه از جمله بحرين، ليبي، مصر و اردن را اعلام كردند.
اين تجمع گسترده كه به همت اداره بازرگاني خوي و اتحاديه‌هاي صنفي و كسبه و بازاريان اين شهرستان برگزار شد، شركت‌كنندگان با سر دادن شعارهاي مرگ بر آمريكا، مرگ بر اسرائيل و مرگ بر انگليس خشم و انزجار خود را از دخالت كشورهاي بيگانه در كشتار مردم مظلوم كشورهاي مسلمان ابراز كردند.
در پايان اين تجمع قطعنامه هفت ماده‌اي در حمايت از مسلمانان كشورهاي منطقه قرائت شد كه در اين قطعنامه بازاريان و كسبه خوي اقدامات سركوبگران و جنايتكاران را محكوم كردند.
دانش‌آموزان و فرهنگيان فردا چهارشنبه 28 ارديبهشت سال جاري در ميدان شهيد فهميده و دانشگاهيان و حوزويان نيز پنجشنبه بيست و نهم همين ماه در مقابل دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوي در حمايت از مسلمانان تجمع مي‌كنند.
انتهاي پيام/ز20

 
 
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390  11:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها