0

بهره‌مندي 12 شهرك صنعتي آذربايجان غربي از گاز

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

بهره‌مندي 12 شهرك صنعتي آذربايجان غربي از گاز

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مديرعامل شركت گاز آذربايجان غربي خبر داد:
بهره‌مندي 12 شهرك صنعتي آذربايجان غربي از گاز

خبرگزاري فارس: مديرعامل شركت گاز آذربايجان غربي گفت: با توجه به اهتمام جدي شركت گاز آذربايجان غربي، 12 شهرك صنعتي در اين استان از نعمت گاز بهره‌مند هستند.

امير رضوي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اروميه اظهار داشت: از 21 شهرك و ناحيه صنعتي موجود در استان به 9 شهرك و ناحيه صنعتي گازرساني نشده است.
وي با بيان اينكه گازرساني به نواحي و شهرك‌هاي صنعتي در دستور كار اين شركت قرار دارد، تصريح كرد: براي گازرساني به نواحي صنعتي استان پيمانكار انتخاب شده و در حال اجراي لوله‌كشي گاز به نواحي صنعتي استان هستيم.
اين مسئول با بيان اينكه اخذ مجوز راه و ترابري براي كندن راه و لوله‌گذاري گاز يكي از مشكلات پيش روي اين شركت است، ‌افزود: براي لوله‌گذاري در شهرك‌هاي صنعتي بايد از اداره كل راه و ترابري استان مجوز دريافت كنيم و در برخي از موارد با عدم ارائه مجوز اين اداره مواجه مي‌شويم.
رضوي با بيان اينكه گازرساني به چهار شهرك صنعتي تقده، اشنويه، چالدران و تكاب در دست اجراست، ‌خاطرنشان كرد: نواحي صنعتي محمديار، كريم‌آباد و قره‌ضياءالدين نيز در دست اجرا هستند.
وي با اشاره به واگذاري گاز به جايگاه‌هاي cng گفت: در حال حاضر براي واگذاري گاز به 96 جايگاه cng عقد قرارداد كرده‌ايم كه 86 جايگاه از گاز بهره‌مند شدند و مابقي جايگاه‌ها در دست اقدام هستند.
اين مسئول تعداد مشتركان گاز استان را 440 مشترك عنوان كرد و اظهار داشت: اين مشتركان عمدتاً در قالب مشترك‌هاي صنعتي و مجتمع‌هاي مسكوني فعاليت دارند.
رضوي با تاكيد بر تسريع در روند لوله‌گذاري به شهرك‌هاي صنعتي و گازساني به اين شهرك‌ها تصريح كرد: با روندي كه عمليات گازرساني در شهرك‌ها و نواحي صنعتي طي مي‌كند اميد است بتوانيم در زمان‌هاي مشخص شده عمليات گازرساني در اين شهرك‌ها را نيز به اتمام برسانيم.
وي با بيان اينكه گازرساني به شهرك‌هاي صنعتي در برنامه كاري اين شركت در سال جديد قرار دارد، افزود: با توجه به سياست‌هاي دولت، شركت گاز استان نيز در راستاي ارائه ‌خدمات به شهرك‌هاي صنعتي و كمك به بهبود وضعيت صنعتي استان در تلاش است.
انتهاي پيام/ز20

 
 
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390  11:23 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها