0

اختصاص 20 ميليارد ريال براي خريد تجهيزات امدادي

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

اختصاص 20 ميليارد ريال براي خريد تجهيزات امدادي

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مدير عامل جمعيت هلال احمر اردبيل خبر داد:
اختصاص 20 ميليارد ريال براي خريد تجهيزات امدادي

خبرگزاري فارس: مديرعامل جمعيت هلال احمر استان اردبيل از اختصاص بيش از 20 ميليارد ريال براي خريد تجهيزات امدادي براي استان اردبيل خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل،مير فخرالدين زاهد، پيش از ظهر امروز در همايش تجليل از داوطلبان فعال و مربيان شاخه دانش‌آموزي هلال احمر پارس‌آباد اظهار داشت: نيروهاي آموزش ديده در شهرستان‌اي مختلف استان اردبيل آماده امدادرساني به سانحه ديدگان هستند و در مواقع مختلف فراخوان مي‌شوند.
وي از به كارگيري 6 هزار نيروي آموزش ديده جمعيت هلال احمر خبر داد و افزود: بيش از 3 هزار نفر از اين افراد همواره در حالت آماده‌باش بوده و 2 هزار نفر نيز در مواقع اضطراري فراخوان مي‌شوند.
مديرعامل جمعيت هلال احمر استان اردبيل خاطرنشان كرد: در سه سال گذشته هلال احمر استان اردبيل براي تامين داروهاي كمياب، يك ميليارد و 700 ميليون ريال به صورت بلاعوض به افراد بي‌بضاعت كمك كرده است.
زاهد خاطرنشان كرد: در اين مدت اين جمعيت براي 275نفر از نيازمندان استان، وام مددجويي به مبلغ يك ميليارد و 130ميليون ريال پرداخت كرده است.
وي گفت: در 33 ماه اخير نيز 5 هزار و 710 نفر از افراد خير و نيكوكار استان يك ميليارد و 950 ميليون ريال به هلال احمر استان كمك كرده‌اند.
اين مسئول رسالت اصلي جمعيت هلال احمر را در زمان عادي، آموزش همگاني و امدادي عنوان كرد و افزود: هلال احمر استان اردبيل در سه سال گذشته به 39 هزار و 700نفر آموزش امدادي داده است.
مديرعامل جمعيت هلال احمر استان اردبيل جذب و جمع‌آوري كمك‌هاي مردمي براي آسيب‌ديدگان از حوادث طبيعي را از مأموريت‌هاي مهم جمعيت هلال احمر عنوان كرد و يادآور شد: مردم استان اردبيل 2 ميليارد و 750 ميليون ريال براي مردم سيل‌زده پاكستان و 750 ميليون ريال براي مردم غزه كمك كردند.
وي تعداد نيروهاي داوطلب هلال احمر در سطح كشور را 2 ميليون و 700 هزار نفر ذكر كرد و افزود: از اين تعداد 60 هزار نفر در استان فعاليت مي‌كنند.
زاهد در بخش ديگري از سخنان خود از خريد 20 ميليارد و 260 ميليون ريال امكانات و تجهيزات براي هلال احمر اين استان در سه سال اخير خبر داد و متذكر شد: در مدت ياد شده، براي اجراي طرح‌هاي عمراني26 ميليارد و 500 ميليون ريال سرمايه‌گذاري شده است.
اين مسئول جمعيت هلال احمر استان اردبيل را از جمعيت‌هاي موفق و توانمند كشور اعلام و تصريح كرد: هلال احمر استان اردبيل رتبه برتر كشوري را در بحث امداد و نجات در سال‌هاي 88 و 89 و رتبه برتر استاني را در سال 87 كسب كرده است.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، در اين همايش با اهداي هدايايي 30 نفر از داوطلبان فعال و مربيان شاخه دانش آموزشي جمعيت هلال احمر پارس آباد تجليل شدند.
همچنين مدير عامل جمعيت هلال احمر استان اردبيل يك دستگاه خودرو تويوتا به هلال احمر پارس‌آباد اهدا كرد.
انتهاي پيام/ن20

 
 
شنبه 24 اردیبهشت 1390  11:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها