0

فرهنگيان فاقد مسكن بابلسر صاحب مسكن مي‌شوند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

فرهنگيان فاقد مسكن بابلسر صاحب مسكن مي‌شوند

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مدير آموزش و پرورش بابلسر:
فرهنگيان فاقد مسكن بابلسر صاحب مسكن مي‌شوند

خبرگزاري فارس: مدير آموزش و پرورش بابلسر گفت: فرهنگيان فاقد مسكن بابلسر صاحب مسكن مي‌شوند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بابلسر، ولي الله نعمتي پيش از ظهر امروز در حاشيه مراسم تجليل از معلمان نمونه بابلسر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جايگاه معلم در جامعه به قدري حائز اهميت است كه سرنوشت نونهالان و جوانان جامعه به دست معلمان رقم خورده تا در آينده منشا خدمات ارزنده براي جامعه باشند.
وي با اشاره به اينكه تجليل از معلمان تجليل از همه مردم جامعه است، افزود: در سال جاري بر اساس ارزيابي به عمل آمده شهرستان بابلسر داراي سه معلم نمونه استاني و 10 معلم شهرستاني بوده است.
مدير آموزش و پرورش بابلسر از فعال شدن بيمه طلايي معلمان بابلسر خبر داد و بيان داشت: با توجه به رضايت فرهنگيان از اجراي اين طرح، طرح بيمه طلايي فرهنگيان مجددا در بابلسر فعال مي‌شود.
وي تصريح كرد: همچنين براي رفاه و آسايش فرهنگيان، تامين مسكن فرهنگيان در دستور كار تعاوني‌هاي مسكن قرار گرفته تا با همكاري و مشاركت فرهنگيان و اختصاص اعتبار از سوي دولت در قالب پرداخت وام‌هاي كم‌بهره، فرهنگيان فاقد مسكن صاحب مسكن شوند كه اين طرح در حال اجرا است.
وي بيان داشت: همچنين با مشاركت بيشتر فرهنگيان بابلسر صندوق تعاوني اعتباري فرهنگيان در اين شهر افتتاح شده است كه از محل اعتبارات اين صندوق به فرهنگياني كه عضو هستند وام‌هايي با بهره كم تعلق مي‌گيرد كه از خرداد امسال مبلغ وام حدود 2 ميليون و 300 هزار تومان پرداخت مي‌شود.
نعمتي از اجراي طرح مدرسه قرآني در بابلسر خبر داد و افزود: براي گسترش مهارت روخواني و روان‌خواني قرآن طرح مدرسه قرآني در 13 مدرسه بابلسر اجرا شده كه مورد استقبال زياد دانش‌آموزان بابلسري قرار گرفت.
وي تصريح كرد: برنامه‌ريزي‌هاي مختلفي براي پركردن اوقات فراغت دانش‌آموزان در ايام تابستان صورت گرفته است كه برپايي كلاس‌هاي ورزشي، هنري، كامپيوتر و رايانه از جمله اين برنامه‌ها است.
نعمتي از احداث استخر شنا در بابلسر خبر داد و افزود: با تلاش و پيگيري نماينده مردم بابلسر در مجلس و فرماندار اين شهرستان در سفر سوم رياست جمهوري به استان مازندران احداث يك استخر شنا در بابلسر مصوب شد كه با اختصاص اعتبار احداث اين استخر به‌زودي آغاز مي‌شود.
انتهاي پيام/ج20

 
 
جمعه 16 اردیبهشت 1390  3:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها