0

راهيان نور زمينه‌اي براي معرفي مردم كردستان به كشور است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

راهيان نور زمينه‌اي براي معرفي مردم كردستان به كشور است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
استاندار كردستان:
راهيان نور زمينه‌اي براي معرفي مردم كردستان به كشور است

خبرگزاري فارس: استاندار كردستان گفت: راهيان نور زمينه‌اي مناسب براي برقراري ارتباط بيشتر مردم ديگر نقاط كشور با مردم اين استان است.

به گزارش خبرگزاري فارس از سنندج، عليرضا شهبازي قبل از ظهر امروز در جلسه ستاد راهيان نور كردستان در سنندج اظهار داشت: تلاش دشمنان داخلي و خارجي بر جدايي مردم كردستان از بقيه كشور است كه زمينه‌سازي براي مسافرت مردم ساير كشور در قالب اردوهاي مختلف به ويژه كاروان‌هاي راهيان نور، اميد دشمنان را به يأس تبديل مي‌كند.
استاندار كردستان گفت: يك ذهنيت منفي توسط دشمنان مبني بر ناامني كردستان و يا خلاف واقعيت‌هاي ديگر به مردم كشور القا شده بود كه با ارتباط بيشتر مردم به اين استان اين ذهنيت‌ها پاك ميشود.
شهبازي انعكاس خلاف واقيت‌هاي موجود در استان در زمينه امنيت پايدار مردمي و مهرباني و مهمان‌نوازي مردم اين استان را از شگردهاي دشمنان براي قطع ارتباط با مردم كردستان عنوان كرد و افزود: اقدامات تروريستي آنان در اوايل فروردين ماه امسال و حضور مسافران نوروزي در استان مويد اين ادعاست.
وي از كردستان به عنوان سرزمين وفاداري‌ها و رشادت‌ها نام برد و تصريح كرد: مردم كردستان خود در اوايل انقلاب و دوران دفاع مقدس در دو جبهه داخلي و خارجي با گروهك‌هاي ضدانقلاب مقابله مي‌كردند.
استاندار كردستان امروز نيز همين مردم با حضور در عرصه‌هاي مختلف از ميهن و نظام اسلامي دفاع مي‌كنند و اجازه حضور به بيگانگان در اين استان و كشور را نمي‌دهند.
شهبازي وجود و زنده ماندن ضدانقلاب را در گرو جدايي مردم كردستان از ايران اسلامي خواند و گفت: افزايش مسافران نوروزي و حضور مردم از اقصي نقاط كشور در اين استان زمينه‌ساز مرگ دشمن است و آنان اين مسئله را برنمي‌تابند.
وي در ادامه بر فراهم كردن زيرساخت‌ها براي پذيرش سهميه ابلاغي كاروان‌هاي راهيان نور در كردستان تاكيد كرد و گفت: تمام ادارات و ارگان‌ها بايد در اين راستا تلاش كنند.
استاندار كردستان در پايان زائران راهيان نور را سفيراني براي انعكاس واقعيت‌هاي كردستان به مردم كشور خواند و گفت: تحقق سهميه امسال بستري براي زدودن ذهنيت‌هاي منفي نسبت به اين استان فرهنگي است.
انتهاي پيام/ل20

 
 
جمعه 16 اردیبهشت 1390  1:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها