0

ضرورت تهيه طرح جامع همکاري‌هاي دوجانبه ايران و پاکستان

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

ضرورت تهيه طرح جامع همکاري‌هاي دوجانبه ايران و پاکستان

 

 
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۰ (۱۲:۳۹ب.ظ)

ضرورت تهيه طرح جامع همکاري‌هاي دوجانبه ايران و پاکستان

خبرگزاري موج -
با توجه به وجود عرصه‌هاي مختلف همكاريبين ايران و پاکستان، ضروري است تا طرح جامع همكاري‌هاي دو جانبه در سطح منطقه‌اي و بين المللي تهيه شود.

به گزارش موج به نقل از دبيرخانه شوراي عالي امنيت ملي، سعيد جليلي دبير شوراي عالي امنيت ملي و فاروق ناييک، رييس مجلس سناي پاکستان عصر پنجشنبه با يکديگر ديدار و گفتگو کردند.
در اين ديدار سعيد جليلي، دبير شوراي عالي امنيت ملي اظهار داشت: امنيت و پيشرفت در پاكستان دو جزء تفكيك ناپذير از يكديگر هستند و با توجه به وجود عرصه‌هاي مختلف همكاري، ضروري است تا طرح جامع همكاري‌هاي دو جانبه در سطح منطقه‌اي و بين المللي تهيه شود.
جليلي با اشاره به 30سال دشمني آمريكا با ملت ايران گفت: آن چه امروز از پيشرفت و امنيت در ايران ديده مي‌شود، نتيجه ارتباط عميق ميان ملت و نظام جمهوري اسلامي ايران است.
نماينده رهبر انقلاب اسلامي در شوراي عالي امنيت ملي با اشاره به توانمندي‌هاي دو كشور اضافه كرد: با توجه به وجود ظرفيت‌هاي مختلف في مابين، ايران و پاكستان مي‌توانند نقش موثرتري در مسائل منطقه‌اي ايفا نمايند.
فاروق ناييك رييس مجلس سناي پاكستان نيز در اين ديدار با ابراز خوشحالي از سفر به ايران و تاكيد بر لزوم بالا رفتن سطح روابط بين دو ملت دوست و برادر، بر نقش موثر ايران در حل بحران‌ها و مسائل مهم منطقه‌اي و بين المللي تاكيد كرد.
 
 
جمعه 16 اردیبهشت 1390  1:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها