0

درخواست صدور مجوز برای برگزاری بازی آخر ماشین سازی در باغشمال تبریز

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

درخواست صدور مجوز برای برگزاری بازی آخر ماشین سازی در باغشمال تبریز

 
 
درخواست صدور مجوز برای برگزاری بازی آخر ماشین سازی در باغشمال تبریز
تبریز - خبرگزاری مهر: مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی دبیری تبریز گفت: بازی در باغشمال به ماشین سازی برای بقاء در لیگ یک کمک بزرگی خواهد کرد.

افشین دبیری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در فصلی که گذشت ماشین سازی در بازیهای خانگی حکم میهمان را داشت و متاسفانه نتوانستیم آنطور که باید و شاید از امتیاز میزبانی استفاده نماییم.

وی تصریح کرد: بازی نکردن در یک زمین ثابت همیشه موجب شد تا ماشین سازی در تبریز بمانند یک تیم مهمان باشد و متاسفانه با نظر به نتایج بازیها در تبریز و خارج از تبریز متوجه می شویم که نتوانستیم از این مزیت استفاده کافی ببریم.

دبیری تاکید کرد: علارغم قولهای مساعدی که از طرف مسئولین استانی برای کمک مالی به ماشین سازی داده شده بود تاکنون هیچ کمکی به این باشگاه انجام نیافته است.

وی ادامه داد: اداره کل تربیت بدنی آخر سال 89 تبلیغات وسیعی را در جهت اینکه از ماشین سازی حمایت خواهد کرد داشت اما انگارانتظار ما برای رسیدن به این کمکها پایانی نخواهد داشت.

دبیری در خصوص کسر امتیاز از تیم پیام خراسان گفت: نمی دانم چرا فدراسیون در این کار سهل انگاری می کند قرار است این امتیاز تا قبل از بازی آخر کسر گردد ولی تا کنون این کار نیز انجام نگرفته است.

وی در پایان بار دیگر از مسئولان تربیت بدنی خواست تا اجازه بازی ماشین سازی را در ورزشگاه باغشمال(تختی) صادر کنند تا ماشین سازی بتواند از امتیاز میزبانی به نحو احسن استفاده کند.

گفتنی است تیم ماشین سازی تبریز با سابقه ترین تبریز، دو سال پیش در آستانه انحلال قرار داشت که برادران دبیری داوطلبانه برای حمایت این تیم آستین بالا زدند ولی قول حمایت مسئولین استانی هیچ وقت جامه عمل نپوشید.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

جمعه 16 اردیبهشت 1390  12:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها