0

رييس پليس مالزي بر همكاري بيشتر با ايران در مبارزه با مواد مخدر تاكيد كرد

 
ALI_ALI0934
ALI_ALI0934
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 6676
محل سکونت : فارس شیراز

رييس پليس مالزي بر همكاري بيشتر با ايران در مبارزه با مواد مخدر تاكيد كرد

 

به گزارش خبرنگار ايرنا از مالزي، رييس پليس مبارزه با مواد مخدر مالزي روز پنجشنبه در ديدار با كسري مهمانپرست كنسول جمهوري اسلامي ايران در اين كشور، بر لزوم ارتباطات هر چه بيشتر ميان نيروهاي پليس دو كشور براي حل معضل مافياي مواد مخدر و همكاري نزديك آنها در محافل بين المللي مبارزه با مواد مخدر تاكيد كرد.
كنسول ايران نيز در اين ديدار با تشكر از همكاري پليس مالزي با نهادهاي مرتبط در ايران، تاكيد كرد: هرگونه پيشرفت در زمينه هاي كاري مخصوصا موضوعات مربوط به قاچاق مواد مخدر منوط به همكاري هاي دو جانبه و همچنين حضور موثر دو كشور در مجامع بين المللي مبارزه با اين پديده شوم است.
كنسول ايران همچنين در اين ديدار با ابراز تاسف از انتشار برخي اخبار خلاف و به دور از واقعيت در رسانه هاي مالزي در خصوص دستگيري تعداد اندكي از ايرانيان به اتهام قاچاق مواد مخدر و همچنين بزرگنمايي برخي از آنها در رسانه هاي اين كشور، گفت: متاسفانه برخي از مطبوعات با درج اخباري كه عمدتا در خصوص آن مبالغه صورت گرفته است، باعث ناراحتي و كدورت جامعه ايرانيان فرهيخته ساكن مالزي كه عمدتا از دانشگاهيان و تجار خوشنام در مالزي هستند، شده اند.
نور رشيد بن ابراهيم رييس پليس مواد مخدر مالزي در ادامه اين ديدار وعده داد تا مسايل مطرح شده در اين ديدار را شخصا پيگيري كند.
بر اساس اين گزارش، دو طرف همچنين در خصوص اجلاس آتي سازمان ملل متحد در زمينه مبارزه با مواد مخدر به ميزباني جمهوري اسلامي ايران كه در ماه جولاي (تير ماه) در تهران برگزار مي شود، تبادل نظر كردند.
آساق**335
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 30372392
پنج شنبه 15 اردیبهشت 1390  7:57 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها