0

آيت‌الله نوري همداني گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) نخستين فدايي نظام ولايي اسلام است.

hamed1368104
hamed1368104
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 3294

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اين مرجع تقليد پيش از ظهر امروز طي سخناني در جمع کثيري از علما، مردم و نخبگان استان البرز که در مصلاي بزرگ کرج برگزار شد، با اشاره به مطلب فوق تصريح کرد: ما هم امروز بايد به تاسي از سيره حضرت زهرا(س) حامي ولايت بوده و همواره قدردان نظام و انقلاب اسلامي باشيم.

وي افزود: در زمان غيبت امام معصوم يک فقيه عالي‌رتبه از نظر اجتهاد و عدالت که حايز شرايطي چون مدير و مدبر بودن و شجاعت در مقابل دشمنان انقلاب است، هدايت مردم را بر عهده دارد که در زمان ما مقام‌معظم‌رهبري به درستي مصداق چنين جايگاهي هستند.

نوري همداني همچنين با اشاره به اينکه هيچ گاه نبايد از جنگ نرم دشمن غافل شد، گفت: اين واقعيت را نبايد ناديده گرفت که دشمنان نظام براي کوبيدن انقلاب و اسلام به شدت مجهز شده‌اند و ما بايد در اين نبرد جدي تمام فکر و انديشه‌مان حفظ اين نظام الهي باشد.

وي ادامه داد: به همه شما علما و فضلا، نخبگان و افراد فرهيخته توصيه مي‌کنم، بيشتر با انديشه ولايت آشنا شويد و در اين خصوص مطالعه منابع مهم و ارزشمندي چون صحيفه امام(ره) و وصيت نامه آن مرد الهي را از دست ندهيد.

بر اساس گزارش مركز خبر حوزه، اين مرجع تقليد در بخش ديگري از سخنان خود ماجراي سخنراني‌ها و حمايت‌هاي خود در جريان فتنه 88 از رهبر معظم انقلاب را مورد توجه قرار داد و با اشاره به تقدير بسياري از علما و مردم از موضع ايشان گفت: اين وظيفه طلبگي من بود که از نظام اسلامي و ولي فقيه دفاع کنم و به اين مساله هم مفتخر هستم.

پنج شنبه 15 اردیبهشت 1390  7:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها