0

تغییر نام دولت عدالت به "دولت انتظار"

 
salarezeynab
salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران

تغییر نام دولت عدالت به "دولت انتظار"

تغییر نام دولت عدالت به "دولت انتظار"


محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور در احكام جداگانه‌اي حميد بقايي رئيس سازمان ميراث فرهنگي، گردشگري و صنايع دستي را با حفظ سمت به عنوان معاون امور اجرايي رئيس جمهور و سرپرست نهاد منصوب كرد.

متن كامل احكام رئيس جمهور بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم
برادر گرامي جناب آقاي حميد بقايي
حفظ و ارتقاي روند سريع پيشرفت كشور، نيازمند تداوم و گسترش خدمات به آحاد ملت شريف و آگاه در جاي جاي ميهن اسلامي عزيز و سرزمين پاك و زرخير ايران است.

اين تكليف الهي، ملي و انقلابي دولتمردان است كه مي‌بايد در سايه تدبير و برنامه‌ريزي شايسته و شامل به انجام رسد. نظر به اهميت و تاثير مديريت كلان اجرايي در تحقق اهداف و برنامه‌هاي بزرگ ملي به استناد اصل يكصد و بيست و چهارم قانون اساسي، جنابعالي را به دليل كارداني، كارآمدي، شايستگي‌هاي فردي و توان مديريتي به عنوان «معاون امور اجرايي رئيس جمهور» منصوب مي‌نمايم تا با اهتمام كافي و در تعامل نزديك با معاون محترم اول، وزرا و معاونين محترم رئيس جمهور در جهت تسهيل و تسريع در اتخاذ تصميمات و اقدامات اجرايي مشاركت تعيين كننده داشته باشيد. در دولت انتظار، انتظار اين است كه با پشتيباني موثر، نظارت اجرايي بر برنامه‌هاي سازندگي، بويژه طرح‌ها و پروژه‌هاي اصلي و بزرگ كشور و كوتاه كردن زمان و مسير اجرا و كاهش هزينه‌ها، در جهت تامين حداكثري منافع ملي و رضايت مردم عزيز در شهرها و روستاها اقدام لازم را بعمل آوريد. بديهي است كه اعضاي محترم هيئت دولت و همه همكاران در دستگاه‌هاي مختلف اجرايي همكاران وافي را بعمل خواهند آورد. رجاء واثق دارم كه توجهات حضرت ولي عصر(عج) و عنايات خاصه حضرت ايشان مثل هميشه توفيقات الهي را براي جنابعالي و ديگر همكاران تضمين خواهد كرد.
محمود احمدي‌نژاد

جناب آقاي حميد بقايي
سلام عليكم
نظر به اهميت امور مربوط به نهاد رياست جمهوري و ارتباط تنگاتنگ با حوزه معاونت امور اجرايي و اعتمادي كه به شما دارم، جنابعالي را با حفظ سمت به «سرپرستي نهاد» منصوب مي‌نمايم. لازم مي‌دانم كه از زحمات و خدمات ارزشمند بردار گرامي جناب آقاي اسفنديار رحيم مشايي در طول دوره مسئوليت سرپرستي نهاد صميمانه سپاسگزاري نمايم.
توفيقات جنابعالي را در سايه توجهات حضرت ولي عصر (عج) از درگاه ايزد سبحان مسالت مي‌كنم.
محمود احمدي‌نژاد

یا حسین (ع)

پنج شنبه 15 اردیبهشت 1390  6:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها