0

اجراي تمام برنامه‌هاي فرهنگي قزوين در سراي سعدالسلطنه

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

اجراي تمام برنامه‌هاي فرهنگي قزوين در سراي سعدالسلطنه

نسخه چاپي ارسال به دوستان
شهردار قزوين خبر داد:
اجراي تمام برنامه‌هاي فرهنگي قزوين در سراي سعدالسلطنه

خبرگزاري فارس: شهردار قزوين گفت: در آينده تمام برنامه‌هاي فرهنگي به ويژه برنامه‌هاي مركز استان در فضاي سعدالسلطنه به اجرا درمي‌آيد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين، مسعود نصرتي بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح فرهنگسراي بانو حضرت زهرا (س) بيان كرد: به مناسبت هفته شوراها امروز شاهد افتتاح پروژه‌هايي در قزوين هستيم و در اين ايام كه مصادف با ايام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) است، افتتاح فرهنگسرايي مزين به نام اين بانوي بزرگ صورت مي‌گيرد.
وي ادامه داد: با تمام ناملايمات اقتصادي حاكم بر شهرداري‌ها با يك اتحاد و همدلي در مديريت متحد شهري با همراهي تمام دست‌اندركاران و كساني كه به هر نوعي براي اجرايي شدن موضوعات فرهنگي، عمراني، اقتصادي و منابع مالي همراه هستند، پيش رفتيم.
شهردار قزوين با تقدير از حمايت‌هاي استاندار قزوين از شهرداري افزود: اگر همراهي و حمايت مجموعه ارشد استان نباشد، كارهايي كه مي‌شود يكساله جمع كرد بسيار زمان مي‌برد به طوريكه در گذشته موارد اينچنيني را داشتيم كه چهار تا پنج سال پروژه طول كشيده است.
وي عنوان كرد: شوراي شهر قزوين نيز همراهي و حمايت خوبي دارد به طوريكه اين همراهي در بعضي جلسات از نگاه نظارت و سياست‌گذاري در شهر قزوين خارج شده و ما بعضي مواقع به خود آمده و مي‌بينيم كه يك خانواده اجرايي با حفظ حرمت‌هاي قانوني براي طرفين شده‌ايم كه ان‌شاءالله اين همدلي ادامه‌دار باشد.
نصرتي افزود: خانواده بزرگ شهرداري قزوين نيز با يك نگاه آرماني و تفكر الهي همراه شدند و نشان دادند با برنامه‌ريزي و با سرعت، كار را تحويل شهروندان داد.
وي اعلام كرد: حدود 800 ميليارد تومان اعتبار در سال 90 منظور شده كه 370 ميليارد تومان براي پروژه‌هاي مرتبط با شهرداري و 400 ميليارد تومان نيز براي پروژه‌هاي سرمايه‌گذاري هزينه مي‌شود.
شهردار قزوين عنوان كرد: 17 ميليارد و 900 ميليون تومان اعتبار پروژه‌هاي افتتاحي امروز شهرداري قزوين شامل 19 پروژه است و 15 پروژه نيز كلنگ‌زني مي‌شود كه 100 ميليارد تومان اعتبار براي اين پروژه‌ها ديده شده است.
وي با اشاره به اجراي پروژه‌هاي مختلف در قزوين تأكيد كرد: پروژه‌هاي غير هم‌سطحي كه در هفت نقطه در سال 90 صورت مي‌گيرد مزاحمت‌هاي فراواني را به وجود مي‌آورد كه سعي ما بر اين است با سرعت اين پروژه‌ها را پيش برده و حداقل مزاحمت را داشته باشيم.
نصرتي خاطرنشان كرد: در ميان پروژه‌هايي كه كلنگ‌زني مي‌شود چند‌ برج، پروژه مسكوني، برج تجاري، هفت پروژه تقاطع غير هم‌سطح، پروژه شهربازي، سالن همايش، استخر و پاركينگ 12 طبقه بوعلي را داريم كه بر اساس برنامه چشم‌انداز تعريف شده است.
وي افزود: پروژه فرهنگسراي بانو حضرت زهرا (س) كه امروز شاهد بهره‌برداري از آن هستيم در پنج طبقه با 30 ميليارد و 75 ميليون ريال اعتبار احداث شده است و قرار است يك طبقه از اين ساختمان براي بانوان لحاظ شود.
شهردار قزوين با اشاره به سراي سعدالسلطنه گفت: در خصوص مجموعه سعدالسلطنه كه در سال گذشته مقرر شد در اولويت بهره‌برداري فرهنگي قرار گيرد، در ايام فاطميه شاهد برپايي همايش و نمايشگاهي در اين مكان هستيم و در آينده نيز تمام برنامه‌هاي فرهنگي استان به ويژه مركز استان در اين فضا به اجرا درمي‌آيد و اين تأكيد استاندار است و به تمام مديران متولي موضوعات فرهنگي نيز اين موضوع تأكيد شده است.
انتهاي پيام/آ20

 
 
پنج شنبه 15 اردیبهشت 1390  5:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها