0

بهره برداری از مصوبات سفر دولت کردستان را متحول می کند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

بهره برداری از مصوبات سفر دولت کردستان را متحول می کند

 
بهره برداری از مصوبات سفر دولت کردستان را متحول می کند
سنندج - خبرگزاری مهر: استاندار کردستان از متحول شدن این استان با بهره برداری از مصوبات دور سوم سفر استانی هیئت دولت خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر در سنندج، علیرضا شهبازی ظهر پنجشنبه در مراسم افتتاح دفتر بنیاد ملی نخبگان در استان کردستان که با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و جمعی از مدیران کل ادارات و سازمان های دولتی استان برگزار شد، اظهار داشت: بهره برداری از مصوبات سفر استانی هیئت دولت چهره استان کردستان در تمامی حوزه ها را متحول می کند.

وی با اشاره به همت دولت در راستای تسریع در توسعه و پیشرفت استان کردستان، بیان کرد: در جریان دور سوم سفر استانی هیئت دولت به استان کردستان مصوبات بسیار خوبی در راستای توسعه و تقویت زیرساخت های این استان به تصویب رسید که انتظار می رود با مشارکت و همراهی تمامی مدیران این مصوبات در کوتاهترین زمان ممکن اجرایی شود.

استاندار کردستان در ادامه با اشاره به راه اندازی دفتر بنیاد ملی نخبگان در این استان، خاطرنشان کرد: توجه به نیازهای جوانان نخبه و مخترع در استان کردستان به عنوان یک اصل مهم در دستور کار قرار گرفته و راه اندازی این دفتر در این راستا اقدام قابل توجه و موثری به شمار می رود.

وی با اشاره به اینکه فضا و شرایط برای استفاده از توان نخبگان در عرصه های مخلف در استان کردستان فراهم شده است، عنوان کرد: تمامی مدیران ادارات و سازمان های دولتی استان باید از توان و شایستگی نخبگان در حوزه های مختلف استفاده کنند.

در ادامه این مراسم رحمت الله صادقی، صلاح شهسواری و آکو کشاورزی به نمایندگی از نخبگان و مخترعین استان کردستان به بیان دیدگاه های خود پرداخته و خواستار افزایش حمایت های دولتی به ویژه بنیاد ملی نخبگان از این قشر شدند.

این مراسم با حضور نسرین سلطان خواه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان کشور، نماینده ولی فقیه در استان، استاندار کردستان، امام جمعه سنندج و جمعی از مدیران کل ادارات و سازمان های دولتی دفتر بنیاد ملی نخبگان در استان کردستان افتتاح شد

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از صبح امروز وارد استان کردستان شد و دقایقی قبل در مراسم گشایش نمایشگاه مخترعین استان نیز شرکت کرد و در ادامه از ساختمان دفتر بنیاد نخبگان استان کردستان نیز بازدید به عمل آورد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

پنج شنبه 15 اردیبهشت 1390  5:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها