0

بانک شهر در تحقق برنامه های شهرداریها نقش محوری دارد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

بانک شهر در تحقق برنامه های شهرداریها نقش محوری دارد

 
 
بانک شهر در تحقق برنامه های شهرداریها نقش محوری دارد
سنندج - خبرگزاری مهر: شهردار سنندج گفت: بانک شهر به عنوان حامی و پشتیبان مالی شهرداریهای کشور نقش محوری در تحقق برنامه های عمران شهری دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی حسام شریعتی در همایش مدیران بانک شهر در سنندج افزود: بانک شهر با تمرکز منابع مالی شهرداری های کشور و حمایت از طرح های عمران شهری، نقش مهمی در توسعه شهرها به ویژه مناطق کمتر توسعه یافته ایفا می کند.

وی اظهار داشت: بانک شهر در کنار حمایت های مالی از طرح های عمرانی و خدماتی شهرها می تواند به عنوان مشاور اقتصادی مدیران شهری در جهت رشد منابع مالی، خدمات ارزند ای در این بخش داشته باشد.

شهردار سنندج با اشاره به گستردگی حوزه فعالیت های شهرداری در بخش های مختلف عمران شهری، خدمات شهری، امورفرهنگی و اجتماعی و وابستگی شدید تحقق برنامه های خود به منابع داخلی، تهیه و تدوین نسخه های اقتصادی از سوی بانک شهر و ارائه آن به شهرداری ها را امری لازم و ضروری خواند.

حسام شریعتی در پایان با اشاره به نامگذاری امسال بعنوان سال جهاد اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری بر تلاش و کوشش فعالان اقتصادی و شهرداری ها و مدیران بانک شهر در تحقق این پیام حکیمانه تاکید کرد.

در ادامه این جلسه رییس مدیره و مدیر عامل بانک شهر استان کردستان گفت: شهروند مداری و توجه به نیازهای خدماتی و حمایتی بانک شهر بعنوان یکی از ضرورت های مهم باید مورد توجه قرار بگیرید.

شمس الدین ساعد افزود: بانک شهر در کنار ارائه خدمات تخصصی به شهرداری ها باید در مسایل شهروندی و ارائه خدمات ضروری به مردم در بخشهای مختلف در حوزه کاری خود پیشگام باشد.

وی با اشاره به ضرورت توسعه و گسترش خدمات بانک شهر در استان کردستان افزود: ایجاد شعبه در مراکز شهرستان های استان از برنامه های اولویت دار این بانک است.

معاون اداری و مالی شهرداری سنندج، با اشاره به استقبال شهرداری های سراسر کشور از بخش خصوصی در اجرای طرح های عمران شهری گفت: بانک شهر باید بنا بر رسالت کاری خود در این بخش تلاش بیشتری داشته باشد.

وی سرمایه گذاری بیشتر بانک شهر در استان کردستان، پذیریرش شهرداری مراکز استان ها را به عنوان سهامداران بانک شهر، تقویت نرم افزاری بانک، تفویض اختیار بیشتر به هیات عامل مراکز استان ها را در تدوین برنامه های استانی و گسترش و توسعه تبلیغات محیطی و بومی را در استان ها از مهم ترین خواسته های خود از مدیران ارشد بانک شهر اعلام کرد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

پنج شنبه 15 اردیبهشت 1390  5:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها