0

بدحجابي در ورامين را هرگز نمي‌پذيريم

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

بدحجابي در ورامين را هرگز نمي‌پذيريم

نسخه چاپي ارسال به دوستان
نماينده ولي‌فقيه در شهرستان ورامين:
بدحجابي در ورامين را هرگز نمي‌پذيريم

خبرگزاري فارس: نماينده ولي‌فقيه در ورامين با انتقاد از بدحجابي موجود در جامعه گفت: بدحجابي در ورامين را هرگز نمي‌پذيريم.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران،‌ ظهر امروز آيت‌الله سيدمرتضي محمودي گلپايگاني در ديدار مربيان قرآن، طرح صالحين و عقيدتي سياسي حوزه شش كوثر ورامين با تشريح شرايط موجود در جهان اظهار داشت: در سراسر جهان جنگ حق و باطل در جريان است، در بحرين وحشيانه شيعيان را قتل عام مي‌كنند، در ليبي و يمن نيز مسلمانان در مشقت هستند و جنگ حق و باطل در جريان است.
نماينده ولي فقيه در شهرستان ورامين در ادامه بدحجابي موجود در شهرستان ورامين را نيز از جنبه‌هاي جنگ حق و باطل دانست و تاكيد كرد: برخي با اجير كردن تعدادي بدحجاب در ورامين قصد هنجار‌شكني داشتند، عده‌اي مي‌خواهند چهره مذهبي ورامين را تغيير دهند اما نمي‌توانند.
وي در ادامه افزود: بارها در خطبه‌هاي نماز جمعه گفتم، بازهم خواهم گفت بدحجابي در ورامين را هرگز نمي‌پذيريم، اينجا شهر خون و قيام است، شهر 15 خرداد است، اين شهر حرمت دارد.
نماينده ولي فقيه در شهرستان ورامين در پايان از مسئولان فرهنگي، انتظامي و اجرايي شهرستان خواستند با اتخاذ تدابير موثر با روند رو به رشد بدحجابي مقابله كنند.
مجري طرح شجره طيبه طرح صالحين در ابتداي اين ديدار با ارائه گزارشي از عملكرد خواهران طرح صالحين گفت: حلقه‌هاي تربيتي پايگاه‌هاي بسيج با حداقل10 نفر و حداكثر 20 نفر پيرامون تحقيق و پژوهش در مسائل علمي و فرهنگي و انديشه‌هاي شهيد مطهري تشكيل شده است.
فاطمه تاجيك در ادامه از نماينده ولي فقيه خواست تا تذكراتي در ارتباط با وضعيت بدحجابي و جلوگيري از رواج آن در جامعه تذكراتي به مسئولان ذي‌ربط بدهند.
اين گزارش حاكي است، مربيان قرآن، طرح صالحين و عقيدتي سياسي حوزه شش كوثر ورامين به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم با حضور در بيت نماينده ولي فقيه در شهرستان ورامين با آيت‌الله سيدمرتضي محمودي گلپايگاني ديدار و گفت‌وگو كردند.
انتهاي پيام/ع20

 
 
پنج شنبه 15 اردیبهشت 1390  5:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها