0

علي‌رغم افزايش مراجعه، ساعت كاري نمايشگاه كتاب افزايش نمي‌يابد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

علي‌رغم افزايش مراجعه، ساعت كاري نمايشگاه كتاب افزايش نمي‌يابد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
روابط عمومي نمايشگاه كتاب در گفت‌وگو فارس؛
علي‌رغم افزايش مراجعه، ساعت كاري نمايشگاه كتاب افزايش نمي‌يابد

خبرگزاري فارس: مدير روابط عمومي نمايشگاه كتاب از عدم افزايش ساعات بازديد از نمايشگاه بيست و چهارم كتاب تهران خبر داد.

سيدمهدي جعفري مدير روابط عمومي نمايشگاه كتاب در گفت و گو با خبرنگار فارس، ضمن اشاره به جمعيت علاقه‌مند فراوان كه در روز نخست و دوم و در ساعات آغازين به كار نمايشگاه وارد مصلاي شدند گفت: جمعيت مشتاق فراواني روز گذشته و امروز در صحن مصلاي شاهديم، ديروز به عنوان روز نخست شاهد استقبال بسيار خوبي بوديم.

وي به ساعات كار نمايشگاه كتاب در روز دوم و استقبال عمومي اشاره و تصريح كرد: امروز درهاي ورودي شبستان و سالن‌هاي مصلاي زودتر از موعود مقرر به روي بازديد كنندگان گشوده شد اما ناشران ملزم و موظف هستند از ساعت 10 در غرفه‌ها حضور يابند.

وي در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبني بر اينكه گفته مي‌شود ركورد بازديد كنندگان در روزهاي تعطيل آتي، شكسته خواهد شد و آيا براي اين امر به افزايش ساعات بازديد علاقمندان انديشيده شده يا نه پاسخ داد افزايش ساعات كار نمايشگاه در 2 روز آينده كه تعطيل عمومي منوط به نظر حاضران در جلسه شورا و رئيس نمايشگاه دارد كه در صورت افزايش ساعات بازديد اين امر اطلاع‌رساني خواهد شد.

وي در ادامه درباره اينكه ساعات نمايشگاه همانند سابق خواهد بود تصريح كرد: همانند آنچه كه قبلا گفته و روز گذشته هم اعلام شد ساعات كار نمايشگاه از 10 تا 20 است اما افزايش اين ساعات بستگي به نظر رئيس نمايشگاه دارد.
دارد.
انتهاي پيام/و

 
 
پنج شنبه 15 اردیبهشت 1390  11:01 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها