0

نفرات برتر دور مقدماتي كاپ يك رويينگ مردان ايران شناخته شدند

 
hamed1368104
hamed1368104
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3294
محل سکونت : بوشهر

نفرات برتر دور مقدماتي كاپ يك رويينگ مردان ايران شناخته شدند

 
 
نفرات برتر دور مقدماتي كاپ يك رويينگ مردان ايران شناخته شدند
بندر انزلي- نفرات برتر دور مقدماتي مسابقات كاپ يك رويينگ مردان ايران كه با رقابت قايقرانان جوان زير 19سال كشور، در پايگاه قهرماني قايقراني بندرانزلي آغاز شده است، شناخته شدند.

به گزارش ايرنا، اين مسابقات كه با حضور 24قايقران جوان از 11 استان در قالب 12تيم و در ماده يك نفره دو پارو از روز چهارشنبه در بندرانزلي آغاز شده است، نفرات برتر دور مقدماتي خود را در هشت گروه شناخت.


در گروه اول دور مقدماتي قايقراناني؛ استان هاي فارس، آذربايجان غربي و بوشهر به رقابت پرداختند كه در نهايت پويان سليماني از آذربايجان غربي با زمان 9 دقيقه و 37 ثانيه و 48 صدم ثانيه، به نيمه نهايي و سيد محمد مهدي موسوي از بوشهر با زمان 9 دقيقه و 46 ثانيه و 24 صدم ثانيه و آرمين نيازمند از فارس با زمان 9 دقيقه و 47 ثانيه و 56 صدم ثانيه،به ماقبل نيمه نهايي راه پيدا كردند.


در گروه دوم دور مقدماتي كه با حضور قايقرانان استان هاي آذربايجان شرقي،گيلان الف و هرمزگان برگزار شد، امير رهنما از گيلان الف با زمان8 دقيقه و 53 ثانيه و يك صدم ثانيه،به نيمه نهايي صعود كرد و محمد امين قنبرنژاد از هرمزگان با زمان 10 دقيقه و 45 ثانيه و 36 صدم ثانيه و عليرضا نجف خاني از آذربايجان شرقي با زمان 11 دقيقه و 29 ثانيه و 48 صدم ثانيه،به ماقبل نيمه نهايي راه يافتند.


در گروه سوم دور مقدماتي قايقرانان استان هاي فارس و گيلان ب رقابت كردند و در پايان سيد امير حسين شريفي از گيلان ب به نيمه نهايي و محمد خليفه از فارس با زمان 10 دقيقه و 50 ثانيه و 58 صدم ثانيه،به ماقبل نيمه نهايي راه يافتند.


در گروه چهارم دور مقدماتي استان هاي خراسان شمالي، گيلان ب و هرمزگان شركت داشتند كه آرمان باقرنيا از گيلان ب با زمان 9 دقيقه و 41ثانيه و 82 صدم ثانيه،به نيمه نهايي صعود كرد و جوادجوانمرد ازخراسان شمالي با زمان 10دقيقه و 14 ثانيه و 87 صدم ثانيه و علي هرمزي بندري از هرمزگان با زمان 11 دقيقه و 58 ثانيه و 49 صدم ثانيه،در ماقبل نيمه نهايي با حريفان رقابت خواهند كرد.


در گروه پنجم دور مقدماتي قايقراناني از گلستان، بوشهر و آذربايجان غربي حضور داشتند كه در نهايت حامد خدري از بوشهر با زمان 8 دقيقه و 41 ثانيه و 88 صدم ثانيه،به نيمه نهايي و محمد جليل نژاد از آذربايجان غربي با زمان 9 دقيقه و 56 ثانيه و 94 صدم ثانيه و عزالدين اونق از گلستان با زمان 11 دقيقه و چهار ثانيه و 28 صدم ثانيه،به ماقبل نيمه نهايي راه پيدا كردند.


در گروه ششم دور مقدماتي رقابت رويينگ سواران استان هاي خراسان شمالي، تهران و آذربايجان غربي با صعود اميرحسن كاوياني از تهران با زمان 8 دقيقه و 46 ثانيه و 27 صدم ثانيه،به نيمه نهايي همراه بود و امين خياطي افشار از آذربايجان غربي با زمان 9دقيقه و 11 ثانيه و 23 صدم ثانيه، به ماقبل نيمه نهايي راه يافت.


در گروه هفتم دور مقدماتي قايقرانان استان هاي چهارمحال و بختياري، تهران و آذربايجان شرقي به رقابت پرداختند كه محمدرضا متحديان از تهران با زمان 9 دقيقه و 23ثانيه و 47 صدم ثانيه،به نيمه نهايي صعود كرد و رضا شاكري از آذربايجان شرقي با زمان 10 دقيقه و 10 ثانيه و 46 صدم ثانيه و مصطفي حامدي از چهارمحال و بختياري با زمان 10 دقيقه و 14 ثانيه و 14 صدم ثانيه،به ماقبل نيمه نهايي راه پيدا كردند.


در گروه هشتم دور مقدماتي قايقراناني از استان هاي گلستان و گيلان الف حضور داشتند كه محمدرضا قنديان از گيلان الف با زمان 9 دقيقه و 5 ثانيه و 81 صدم ثانيه،به نيمه نهايي و عليرضا گزمه از گلستان با زمان 9 دقيقه و 59 ثانيه و 38 صدم ثانيه،به ماقبل نيمه نهايي راه يافتند.


به گزارش ايرنا،مسابقات كاپ يك رويينگ مردان ايران،مطابق با قوانين بين المللي فدراسيون جهاني رويينگ و با انجام رقابت هاي مقدماتي، ماقبل نيمه نهايي،نيمه نهايي،فينال A، فينال B و فينال C برگزار خواهد شد.


در پايان اين رقابت ها به رويينگ سواران برتر مدال اهدا مي شود اما رده بندي بهترين تيم ها پس از اتمام مسابقات كاپ دو و سه اعلام خواهد شد.

پنج شنبه 15 اردیبهشت 1390  8:48 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها