0

اسد در خصوص اجراي سياست هاي اقتصادي باز با تجار سوري گفت و گو كرد

 
ALI_ALI0934
ALI_ALI0934
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 6676
محل سکونت : فارس شیراز

اسد در خصوص اجراي سياست هاي اقتصادي باز با تجار سوري گفت و گو كرد

 

به گزارش پايگاه اينترنتي 'سوريه الان' ، در اين ديدار كه روز گذشته (سه شنبه )انجام شد ، اسد و بازرگانان سوري در خصوص منافع و ضررهايي كه به علت اجراي اين سياست متوجه صنايع داخلي سوريه مي شود، نيز گفت و گو كردند.
تجارت و بازرگاني در سوريه تا سال 2000 ميلادي و آغاز دوره رياست جمهوري بشار اسد به صورت بسته بود و از آن زمان تاكنون با اتخاذ برخي سياست ها اقتصادي سوريه از وضعيت گذشته خارج شده است.
' راتب شلاح ' رئيس افتخاري اتحاديه اتاق هاي بازرگاني سوريه درباره اين ديدار گفت: ملاقات به صورت گفت و گوي آزاد براي ايجاد مشاركت واقعي و برداشتن گام هاي مشترك در زمينه پيشرفت اقتصاد و از بين بردن همه موانع در روند اصلاحات بود.
وي تصريح كرد : رييس جمهوري از اين ديدار بسيار خرسند بود و بازرگانان حاضر نيز نظرات و ديدگاه هاي خود را درباره وضعيت كنوني اقتصاد كشور ، نحوه گذر از آن و نيز مبارزه با فقر و بيكاري مطرح كردند.
به گفته وي، از مسايل اساسي كه در اين ديدار مطرح و رييس جمهوري سوريه وعده بررسي آن را داده ، مساله كم كردن قيمت مواد سوختي و برق براي صنعتگران به طور فوري بود.
اين ديدار در چارچوب تلاش اسد براي شنيدن ديدگاه هاي اقشار مختلف جامعه سوريه و نيز توجه به شناسايي خواسته هاي مردم در زمينه توسعه و خدمت رساني است.
خاورم3**2131**2133**1436 ** 1506
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 30371513
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390  8:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها