0

توليد و عرضه نرم افزار موبايلي پرس و جوي فاطمي

 
ALI_ALI0934
ALI_ALI0934
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 6676
محل سکونت : فارس شیراز

توليد و عرضه نرم افزار موبايلي پرس و جوي فاطمي

 

به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگي ايرنا به نقل از ستاد ساماندهي پاسخگويي ديني، محمود متين فر مسوول فناوري اطلاعات اين ستاد گفت: در بخش پرسش و پاسخ اين نرم افزار، بيش از 180پرسش و پاسخ و شبهات متنوع و جامعي در زمينه بانوي بي نظير عالم حضرت فاطمه زهرا(س) ارايه شده است كه اين پرسشها و شبهات در بخش همكاريهاي علمي ستاد و زير نظر حجت‌الاسلام بهروز آماده شده بود.
وي افزود : در بخش معرفي مراكز پاسخگويي ديني به معرفي اجمالي 85 مركز پاسخگويي شناسايي شده توسط اين ستاد پرداخته شده است و همچنين در بخش معرفي ستاد ساماندهي پاسخگويي، ستاد بصورت مختصر معرفي شده است.
مسوول فناوري اطلاعات ستاد ساماندهي پاسخگويي ديني گفت: از جمله امكانات اين نرم افزار ميتوان به قابليت جستجو در متن پرسش و پاسخ هاي نرم افزار اشاره كرد.همچنين از ديگر امكانات اين نرم افزار امكان انتخاب بخشي از متن پرسش يا پاسخ و ارسال آن از طريق پيامك يا ايميل است.
متين فر، توليد نرم افزارهاي موضوعي و مناسبتي را از رويكردهاي ستاد ساماندهي پاسخگويي ديني برشمرد و گفت: در آينده نيز شاهد توليد و عرضه نرم افزارهاي موضوعي و مناسبتي در قالب نرم افزار موبايلي، رايانه اي و ايبوك خواهيم بود.
وي يادآور شد: علاقه مندان مي توانند پس از دانلود نرم افزار از آدرس اينترنتي www.porsojoo.com/porsojoo-fatemi و نصب نرم افزار بر روي گوشي خود از آن استفاده كنند.
فراهنگ**2006**
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 30371435
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390  7:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها