0

خانه ديجيتالي مايكروسافت با آخرين امكانات

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

خانه ديجيتالي مايكروسافت با آخرين امكانات

شركت مايكروسافت تصاوير ويديويي جديدي منتشر كرده كه در آن سيستمي موسوم به Microsoft Home منتشر شده كه اين سيستم در اصل مدل مفهومي فناوري‌هاي آينده است.


به نقل از الكترونيستا، اين فناوري‌ها كه هم‌اكنون مدل مفهومي آن‌ها ارايه شده در مركز Executive Briefing Center واقع در دفتر مركزي مايكروسافت به توليد رسيده‌اند و قرار است كه نسل آتي فناوري‌هاي ديجيتالي كاربردي در منازل را به طور كامل متحول كنند.
در اين تصاوير ويديويي فناوري‌هاي جالب توجه فراواني به نمايش درآمد‌ه‌اند كه از جمله آن‌ها مي‌توان به صفحه ديجيتالي ويژه‌اي براي شارژ دستگاه‌هاي الكترونيكي اشاره كرد كه در عين حال مي‌تواند مانند يك نمايشگر بزرگ، به صورت همزمان اتفاقات داخلي گوشي‌ هوشمند را به نمايش بگذارد يا از طريق تراشه ويژه‌اي كه در ساعت مچي كاربر كار گذاشته شده، اطلاعات مربوط به وضعيت سلامت او را دريافت و منتشر كند.
ديوارهاي خانه ديجيتالي جديد مايكروسافت مي‌تواند بر اساس سليقه كاربر تغيير كند و متناسب با سليقه او تغيير رنگ و تغيير شكل دهد. روي اين ديوارها يك بولتن ديجيتالي نصب شده است كه مي‌تواند به عنوان سيستم پخش موسيقي نيز ممورد استفاده قرار گيرد و در عين حال كاربر فعاليت‌هاي روزانه و برنامه‌ريزي‌هاي خود را روي آن بنويسد.
نخستين مدل از خانه ديجيتالي Microsoft Home در سال 1994 ارايه شد كه اين شركت هر چند سال يك بار آن را به‌روز مي‌كند و به كمك گروهي از محققان، آخرين فناوري‌هاي مورد نياز كاربران را در آن ارايه مي‌دهد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : [email protected]

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390  7:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها