0

اسنادي كه افشا شد/ همكاري منافقين و القاعده

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

اسنادي كه افشا شد/ همكاري منافقين و القاعده

تهران- اسنادي از نيروهاي مشترك هماهنگي عراق و آمريكا در استان ديالي عراق (استان محل استقرار منافقين) توسط خانواده هاي قرباني منافقين در عراق به دست انجمن دفاع از قربانيان تروريسم خاورميانه رسيد كه ارتباطات القاعده عراق و نيروهاي منافقين را افشا كرد.

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا از انجمن دفاع از قربانيان تروريسم خاورميانه، در اين اسناد به نقل از مدير مركز هماهنگي مشترك 'الخالص'، آمده است: اطلاعات وارده از منابع خاص ما حاكي از آن است كه از جمله مهمترين دلايل ناامني و بي ثباتي در استان ديالي، نقش مخفيانه سازمان ايراني مجاهدين خلق، مستقر در پادگان اشرف در شمال 'خالص' است.


بر اساس اين گزارش در اين اسناد اشاره شده است، فعاليت هاي فوق العاده سياسي، نظامي و اجتماعي در قالب كنفرانس ها و تجمعات منظم در پادگان اشرف برگزار مي شود.


اين ديدارها اثر منفي بر ثبات امنيتي در كل استان گذاشته است، دلايل روشني مبني بر دست داشتن عوامل فرماندهي و شاخه هاي سازمان القاعده در اين كنفرانس ها وجود دارد. حضور آنها در همه اين جلسات كه در شهر اشرف برگزار مي شود، پررنگ است، به علاوه جلسات ماهيانه اي نيز برگزار مي شود كه فرماندهان القاعده لباس هايشان را با لباس كميته هاي مردمي تعويض كرده اند.


در بخش ديگري از اين اسناد اشاره شده است، اين ديدارها براي دكتر حسين الزبيدي رئيس كميته امنيتي استان ديالي نقش فعالي داشته است. در همين حال اطلاعاتي مبني بر سوار كردن تيربارهاي سنگين بر روي ماشين هاي (خودروهاي نظامي) سازمان القاعده توسط كارگاه فني پادگان اشرف گزارش شده است.


بر اساس گزارش، صرف نظر از كمكهاي مالي هنگفتي كه به اين فرماندهي ها در استان ديالي مي شود، در يك اتاق عمليات، تمامي اطلاعاتي كه از منابع اطلاعاتي شان در سازمان القاعده و كميته هاي مردمي مي رسد يكسان سازي مي شود.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390  2:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها