0

نمايشگاه آثار هنرمندان نقاش ايران افتتاح شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

نمايشگاه آثار هنرمندان نقاش ايران افتتاح شد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
در موزه هنرهاي معاصر اصفهان؛
نمايشگاه آثار هنرمندان نقاش ايران افتتاح شد

خبرگزاري فارس: نمايشگاهي از آثار هنرمندان نقاش ايران با عنوان "سه نسل، سه نگاه " در گالري موزه هنرهاي معاصر اصفهان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومي اداره ارشاد و فرهنگ اسلامي استان اصفهان، نمايشگاهي از آثار هنرمندان نقاش ايران با عنوان "سه نسل، سه نگاه " در گالري موزه هنرهاي معاصر اصفهان افتتاح شد.
در اين نمايشگاه بيش از 100 اثر از نقاشان سه نسل ايران در معرض ديد عموم علاقه‌مندان قرار گرفته است.
اين نمايشگاه شامل آثاري از هنرمندان شاخص نظير مهدي حسيني، يعقوب عمامه‌پيچ، محمدحسين محجوبي، پرويز حبيب‌پور، محمدابراهيم جعفري، احمد اسفندياري، بهزاد شيشه‌گران و ديگر هنرمندان است كه تا 13 خرداد بر ديوارهاي موزه هنرهاي معاصر اصفهان نقش مي‌بندند.
اين آثار شامل نقاشي‌هاي مدرن با تكنيك و موضوع آزاد و در اندازه‌هاي متفاوت از 50 در 50 تا 2 در 2.5 است، كه آثار سه نسل از هنرمندان نقاش را در موضوعات مختلف مورد بررسي قرار مي‌دهد.
سه نسل سه نگاه، يكي از نمايشگاه‌هايي است كه فرصتي مناسب براي مروري برآثار سه دهه نقاشي معاصر ايران را فراهم مي‌آورد و با ديدگاهي متفاوت آثار اين نقاشان را به نمايش درآورده است.
اين نمايشگاه روزنه‌اي براي شناخت هنر معاصر ايران در سه مقطع زماني مختلف ايجاد مي‌كند.
به گزارش فارس، علاقمندان به هنر نقاشي مي‌توانند با استقبال از اين نمايشگاه ديد سوژه‌ها، تضادها و شباهت‌هاي بين سه نسل را مورد بازبيني قرار دهند.
نمايشگاه سه نسل سه نگاه تا 13 خرداد ماه سال جاري براي بازديد عموم داير است.
انتهاي پيام/صا30

 
 
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390  1:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها