0

پرهيزگار: براي رفع مشكل خروجي اميدها منتظر فهرست نهايي هستم

mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 287351

نسخه چاپي ارسال به دوستان
در گفت‌وگو با فارس

خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال اميد گفت: با توجه به اينكه فهرست نهايي اعضاي تيم اميد مشخص نيست، هنوز براي مشكلات خروجي اقدامي انجام نداده‌ايم.

داود پرهيزگار در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره شرايط تيم اميد و برنامه هاي اين تيم اظهار داشت: فعلا كه فدراسيون فوتبال به من اطلاعي نداده كه فعاليت هايم را براي تيم اميد متوقف كنم و من به عنوان كارمند فدراسيون مشغول به كارم هستم.

وي افزود: اولين اقدامي كه براي تيم اميد بايد بشود، حل شدن مشكلات خروجي بازيكنان است. ما همان ليست 44 نفره اي كه از زمان آقاي پيرواني در اختيار داشتيم را به مربيان جديد تحويل داده ايم تا اگر مي خواهند نامي به اضافه كنند و سپس به دنبال حل شدن مشكلات خروجي برويم. اين بازيكنان به دليل شرايط سني كه دارند بايد هر بار كه سفر خارجي داريم مراحل خروج از كشور را طي كنند.

سرپرست تيم اميد ادامه داد: كادر مربيان هم هنوز تكميل نيست. تاكنون فقط نام منصوريان و آقاجانيان را در ليست داريم. بايد تكليف مربي گلرها، پزشك و ماساژورهاي تيم هم مشخص شوند. من منتظر هستم تا منصوريان ليست خود را به من ارائه كند تا اين مسائل را حل كنم.
انتهاي پيام/

چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390  1:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها