0

کردستان دیار مهربانیهاست/ جهش بلند توسعه استان با همت دولت

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

کردستان دیار مهربانیهاست/ جهش بلند توسعه استان با همت دولت

احمدی نژاد:
کردستان دیار مهربانیهاست/ جهش بلند توسعه استان با همت دولت
سنندج - خبرگزاری مهر: رئیس جمهور استان کردستان را سرزمین مهربانیها خواند و گفت: مردم این استان با نشاط و شادابی در راستای اهداف و برنامه های نظام اسلامی حرکت کرده اند.

به گزارش خبرنگار مهر در سنندج، محمود احمدی نژاد دقایقی قبل در فرودگاه سنندج به خبرنگاران رسانه های جمعی گفت: استان کردستان دیار مهربانی هاست و مردم این استان که دلهایشان به عشق پیامبر اکرم (ص) می تپد همراه در صحنه های مختلفی پشتیبان و مدافع ارزش های اسلامی و انقلاب بوده اند.

وی عنوان کرد: توجه و عنایت ویژه مردم استان به اهل بیت (ع) و ایمان و معنویت در میان مردم این استان همواره زبانزد خاص و عام بوده و برای عظمت و اقتدار نظام اسلامی از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکرده اند.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برنامه های دور سوم سفر دولت در استان کردستان خاطرنشان کرد: افتتاح پروژه ها، سفر وزرا و نمایندگان ویژه رئیس جمهور به شهرستانهای مختلف و حضور در جلسات شورای اداری، ملاقات های مردمی از جمله مهمترین برنامه هاست ولی در کنار این مهم جلسات کاری و تخصصی در استان و سایر شهرستانها در مدت دو روز حضور هیئت دولت در استان کردستان برگزار می شود.

وی به برگزاری کارگروه ویژه فرهنگ و هنر استان کردستان اشاره کرد و گفت: در این کارگروه مهمترین مسائل فرهنگی استان کردستان با حضور مسئولان کشوری و استانی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و انتظار می رود که مصوبات بسیار خوبی در این بخش به تصویب برسد.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه نگاه دولت در دور سوم سفرهای استانی تلاش برای جهش و توسعه همه جانبه استان کردستان است یادآور شد: در طول روز گذشته و با حضور معاون اول رئیس جمهور و تعدادی از وزرا و مسئولان کشوری جلسه کارگروه های تخصصی در سنندج برگزار و مصوبات مختلفی در راستای توسعه کردستان تدوین شده است که امیدواریم در جلسه امروز هیئت دولت این مصوبات تصویب و با همت مسئولان اجرایی شود.

رئیس جمهور تا دقایقی دیگر در ورزشگاه استقلال و در حضور مردم استان کردستان سخنرانی خواهد کرد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 31 فروردین 1390  10:55 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها