0

حمايت آمريكا برخورد با گروهك تروريستي منافقان را به تاخير انداخته است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

حمايت آمريكا برخورد با گروهك تروريستي منافقان را به تاخير انداخته است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
عضو مجمع نمايندگان خراسان رضوي:
حمايت آمريكا برخورد با گروهك تروريستي منافقان را به تاخير انداخته است

خبرگزاري فارس: عضو مجمع نمايندگان خراسان رضوي گفت: حمايت استكبار جهاني و به ويژه آمريكا سبب تأخير در برخورد دولت عراق با اين گروهك غيرقانوني شده بود.

حجت‌الاسلام حسين سبحاني‌نيا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: اقدام دولت عراق در برخورد با گروهك تروريستي منافقان كه در سال‌هاي پس از انقلاب جمعي از بهترين خادمان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را به شهادت رساندند، قابل ستايش است.
نماينده مردم نيشابور و فيروزه در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: البته انتظار داشتيم دولت عراق زودتر از اينها با اين گروه غيرقانوني برخورد و تروريست‌ها را از كشور خود اخراج مي‌كرد تا امنيت در منطقه بيشتر شود.
عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس خاطر نشان كرد: حمايت استكبار جهاني و به ويژه آمريكا سبب تاخير در برخورد دولت عراق با اين گروهك غيرقانوني شده بود.
سبحاني‌نيا افزود: دولت عراق تصميم گرفته است كه در هشت ماه آينده منافقان را به طور كلي از كشور خود اخراج كند و اين تصميم جدي بسيار خوب و پسنديده است.
نماينده مردم نيشابور و فيروزه در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: فشار مردم عراق براي برخورد ارتش اين كشور با گروهك تروريستي منافقان تاثيرگذار بوده و با پشتوانه مردم، دولت عراق با آنها برخورد كرده است.
وي ادامه داد: اين نشان‌دهنده بلوغ فكري و سياسي مردم عراق است كه به خوبي دشمنان خود را شناخته‌اند و خواهان اخراج اين گروهك غيرقانوني كه با حمايت مستكبران زورگو در عراق و در قرارگاه اشرف مستقر هستند، شده‌اند.
سبحاني‌نيا اظهار داشت: اين گروهك تروريستي توسط دولت امريكا در آن جا مستقر شده‌اند و حال كه عراق مي‌خواهد با آنها برخورد كند طبيعتا استكبار جهاني و به ‌ويژه امريكا از اين موضوع خشمگين شده‌اند.عضو مجمع نمايندگان خراسان رضوي خاطر نشان كرد: اين عناصر جاسوس بايد عراق را ترك كنند و اين اقدام دولت عراق شكست ديگري براي سياست‌هاي امريكا در خاورميانه است.
انتهاي پيام/م20/ب

 
 
چهارشنبه 31 فروردین 1390  10:49 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها