0

1000 واحد مسكوني مهر در كاشان به بهره‌برداري مي‌رسد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

1000 واحد مسكوني مهر در كاشان به بهره‌برداري مي‌رسد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
همزمان با حضور رئيس جمهور در استان اصفهان:

خبرگزاري فارس: معاون استاندار و فرماندار كاشان از افتتاح يك‌هزار واحد مسكوني مهر اين شهرستان همزمان با افتتاح طرح‌هاي مسكن مهر استان اصفهان خبر داد.


 

به گزارش خبرگزاري فارس از كاشان حسينعلي حاجي سه‌شنبه شب در جمع مديران اين شهرستان گفت: افتتاح همزمان طرح‌هاي مسكن مهر استان اصفهان و شهرستان‌هاي بالاي يك‌هزار واحد مسكوني قابل افتتاح چند روز آينده به صورت همزمان با حضور رئيس جمهور در اين استان بهره‌برداري مي‌شود.
وي از دستگاه‌هاي مختلف كاشان خواستار اتمام مراحل پاياني خدمات‌رساني تأسيسات و آموزشي به مجموعه واحدهاي قابل افتتاح مسكوني مهر اين شهرستان تا پايان موعد زماني شد.
فرماندار كاشان با اشاره به بازرسي و نظارت بر اين طرح در كاشان خاطرنشان كرد: گزارش بازديد و نظارت در اختيار دستگاه‌هاي بازرسي شونده و رونوشت آن هم به دستگاه استاني و معاونت عمراني و دفتر فني استانداري ارسال مي‌شود.
حاجي در خصوص جذب اعتبارات سال 89 توسط دستگاه‌هاي اداري كاشان اظهار داشت: دستگاه‌هايي كه بخشي از اعتبارات خودرا جذب نكرده و نمي‌توانند جذب كنند تا هفت رو‌ز آينده به فرمانداري اعلام كنند تا جذب آن اعتبارات را در ديگر موارد مورد نياز شهرستان پيگيري شود.
وي با تأكيد بر لزوم تسريع در پيگيري اجراي طرح‌ها و جذب اعتبارات توسط دستگاه‌هاي مختلف افزود: تدريجي جذب كردن اعتبارات تأخير و كندي در مراحل پيشرفت اجراي طرح‌ها را سبب مي‌شود.
وي يادآور شد: با توجه به اجرايي شدن قانون هدفمندسازي يارانه‌ها اداره آب و فاضلاب روستايي با زير پوشش قرار دادن روستائياني كه هنوز تحت پوشش قرار نگرفتند با كنترل مصارف آنها صرفه‌جويي در مصرف اعمال شود.
انتهاي پيام/صا30/ع

 
 
چهارشنبه 31 فروردین 1390  10:47 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها