0

کمیته انضباطی دیدار بسکتبال کاله مازندران و راه و ترابری اصفهان را بررسی می کند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

کمیته انضباطی دیدار بسکتبال کاله مازندران و راه و ترابری اصفهان را بررسی می کند

 
کمیته انضباطی دیدار بسکتبال کاله مازندران و راه و ترابری اصفهان را بررسی می کند
ساری - خبرگزاری مهر: مسئول کمیته اطلاع رسانی باشگاه کاله مازندران از برگزار نشدن بازی سوم، دو تیم کاله مازندران و راه و ترابری اصفهان در چارچوب دیدارهای حذفی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور در پی مخالفت تیم اصفهانی و بررسی آن در کمیته انضباطی فدراسیون خبر داد.

نعمت قربانی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: سومین دیدار دو تیم کاله مازندران و راه وترابری اصفهان در چارچوب دیدارهای حذفی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور که قراربود عصر سه شنبه در سالن ورزشی شهید سجودی بابل برگزار شود، به علت مخالفت تیم اصفهانی به نا امن بودن جو سالن بابل و پرتاب مواد آتش زا در جریان مسابقه دوم دو تیم دراین شهر، این مسابقه برگزار نشد.

وی افزود: همه شرایط برای این بازی حساس که برنده آن به مرحله نیمه نهایی صعود می کرد، آماده بود که متاسفانه به علت عدم حضور تیم راه و ترابری اصفهان این مسابقه برگزار نشد و به زودی کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال در این خصوص رای خود را صادر خواهد کرد.
 
مسئول اطلاع رسانی باشگاه کاله مازندران ادامه داد: دومین دیدار دو تیم کاله مازندران و راه ترابری اصفهان در مرحله یک چهارم نهایی دور حذفی لیگ بسکتبال دسته یک باشگاه های کشور در سالن شهید سجودی بابل با برتری 75 بر41 تیم کاله به پایان رسید.
 
قربانی افزود: مسئولان تیم اصفهانی به علت بروز برخی حاشیه ها در بازی این تیم برابر کاله در بابل که برخی تماشاچیان این شهر اقدام به پرتاب اشیای منفجره به داخل زمین کرده بودند، خواستار برگزاری مسابقه سوم دو تیم در یک شهر بی طرف شدند.
 
وی ادامه داد: در هرصورت کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال رای خود را بزودی در خصوص این مسابقه صادر خواهد کرد.
 
وی اضافه کرد: تیم راه و ترابری اصفهان در بازی نخست در اصفهان، تیم کاله را شکست داده بود و در دومین مسابقه در بابل مغلوب نماینده مازندران شد تا بازی دو تیم به بازی سوم کشیده شود که با توجه به اختلاف امتیاز خوب تیم کاله، قرار شد بازی سوم در بابل برگزار شود.
 
تیمهای کاله مازندران و راه و ترابری اصفهان در صورتی در بازی سوم پیروز شوند به مرحله نیمه نهایی بسکتبال دسته یک باشگاه های کشورصعود خواهند کرد.
 
تیم کاله به عنوان تنها نماینده مازندران در گروه دوم این مسابقات حضور دارد. 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 31 فروردین 1390  10:22 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها