0

میزبانی مسابقات فراملی منوط بر تکمیل استادیومهای افزون بر 50 هزار نفر

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

میزبانی مسابقات فراملی منوط بر تکمیل استادیومهای افزون بر 50 هزار نفر

عزیز محمدی مطرح کرد:
میزبانی مسابقات فراملی منوط بر تکمیل استادیومهای افزون بر 50 هزار نفر
شیراز - خبرگزاری مهر: رئیس سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال کسب میزبانی مسابقات فراملی فوتبال را منوط به بهره برداری از استادیوم های بالای 50 هزار نفر در ایران دانست.

به گزارش خبرنگار مهر در شیراز، عزیز محمدی سه شنبه شب در دیدار با استاندار فارس گفت: یکی از مباحثی که باید مورد توجه قرار داده شود اهمیت زیرساختهاست که در این راستا راه اندازی استادیوم هایی که حجم بیشتر تماشاگر را در خود جای میدهند از اهمیت بالای برخوردار است.

وی ادامه داد: پنج ورزشگاه بزرگ بالای 50 هزار نفر در کشور در حال ساخت و یا روبه اتمام است که در شیراز نیز ورزشگاه میانرود به عنوان یک ورزشگاه بزرگ و مجهز معرفی می شود و در صورت اتمام هرچه سریعتر این ورزشگاه ها در کشور می توانیم میزبانی مسابقات فوتبال آسیایی و ... را کسب کنیم تا از این طریق فرهنگمان را در آسیا و جهان توسعه دهیم.

رئیس سازمان لیگ برتر در ادامه سخنان خود به حضور تیم هایی از شیراز در لیگ های گذشته اشاره کرد و یادآور شد: استان فارس و شیراز در تمامی سالهایی که فوتبال در ایران آغاز شده همیشه دارای جایگاه بالا بودند به خصوص تیم مقاومت شهید سپاسی که در بحث اخلاقیات در تمامی دوره ها قابلیت خود را نشان داده است.

محمدی ادامه داد: امروز تیم مقاومت در شرایطی قرار دارد که با کسب موفقیت در سه بازی باقیمانده و حضور در مسابقات پلی آف می تواند سهمیه لیگ برتر خود را کسب کند و در این راه باید مسئولان استان نیز حمایتهای خود را از این تیم داشته باشند.

وی تصریح کرد: باید توجه داشت که در حال حاضر مقاومت شهید سپاسی سه بازی مهم در پیش دارد که باید به آنها توجه شود و در این خصوص بهتر است که کمکهایی که درآینده قرار است به این تیم شود امروز ارائه شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 31 فروردین 1390  10:12 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها