0

شناسايي متخلفان ‌شايعه آلودگي آب‌ تهران

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

شناسايي متخلفان ‌شايعه آلودگي آب‌ تهران

شناسايي متخلفان ‌شايعه آلودگي آب‌ تهران
جام جم آنلاين: استاندار تهران از شناسایی متخلفان شایعه آلودگی آب تهران، آخرین وضعیت ساخت شهرک سلامت و وضعیت اختصاص زمین‌های معوض برای نجات سرخه حصار و بکارگیری 240 هزار بیکار در تهران خبر داد.

مرتضی تمدن در گفتگو با مهر در مورد مکان یابی ایجاد شهر سلامت در استان تهران گفت: تا 10 روز آینده مشاوران مکان دقیق ایجاد شهر سلامت را به استانداری تهران اعلام می کنند و پس از بررسی پروژه ساخت این طرح آغاز می شود.

وی در مورد ضرورت ایجاد سازمانی با عنوان سازمان پسماند گفت: همچنان منتظر ارائه پیشنهادات از سوی کارشناسان و صاحبنظران برای تشکیل این سازمان هستیم.

استاندار تهران در پاسخ به این پرسش که قرار بود زمین معوض برای نجات پارک جنگلی سرخه حصار اختصاص داده شود گفت: پیشنهاد دادن زمین معوق به مقامات داده شده و منتظر پاسخ مسئولان بالاتر هستیم.

تمدن در پاسخ به این پرسش که چرا متخلفان بحران آلودگی آب تهران را معرفی نکرده اید گفت: متخلفان و سوء استفاده کنندگان از بحران شایعه آلودگی آب تهران شناسایی و به مسئولان مربوطه معرفی شدند که دولت هم پرونده این افراد را به دستگاه قضا ارائه می کند ولی آن را رسانه ای نکردیم.

استاندار تهران با بیان اینکه در سال 89 بیش از 240 هزار نفر شاغل شدند گفت: اسامی تمامی شاغلین را با نام و شماره بیمه می توانیم ارائه کنیم زیرا این ادعا واقعیت دارد و دروغ نیست.

وی افزود: در سال 90 هم قول داده ایم تا 420 هزار بیکار را شاغل کنیم و این کار به لطف خدا به درستی تحقق می یابد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 31 فروردین 1390  9:29 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها