0

نکاتی درباره طراحی وب (قسمت دوم)

 
itman1
itman1
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 239
محل سکونت : اصفهان

نکاتی درباره طراحی وب (قسمت دوم)

·            در طراحی سایت حتما بخشی از فضای وب خود را برای تبادل لینک با وبلاگ ها و وب سایت های دیگر اختصاص دهید.

·            در طراحی وب کد html لینک یا لوگوی وب خود را در دسترس بازدیدکنندگان وب خود قرار دهید ( مثلا بخشی با عنوان «لینک به ما» در وب خود ایجاد کنید.

·            در طراحی سایت حجم لوگوی وب شما باید خیلی کم باشد (حداکثر 10 کیلو بایت).

·            پس از طراحی وب ایده شرکت در سیستم های تبادل لینک به صورت لینک باکس هم فکر خوبی است، هرچند ممکن است باعث کند شدن وب شما بشود.

·            پس از طراحی سایت بیشتر سعی کنید با وبلاگ ها و سایت های که تعداد بازدیدکنندگان (ترافیک) بالاتری دارند تبادل لینک کنید.

·            پس از طراحی سایت برای تبادل لینک بهتر است اول شما لینک وب مورد نظر خود را در صفحه خود قرار دهید و بعد، از مدیر آن وب درخواست کنید لینک شما را در وب خود قرار دهد.

·            پس از طراحی سایت و تبادل لینک در فواصل زمانی معین به لینک هایتان سر بزنید و از اینکه لینک ها به وب شما همچنان فعالند اطمینان حاصل کنید. وبلاگ ها و وب سایت هایی را که دیگر فعال نیستند از فهرست خود حذف کنید.

·            پس از طراحی وب و تبادل لینک خوب است با مدیران وبلاگ هایی که به شما لینک داده اند همیشه در ارتباط باشید.

·            در طراحی وب بهتر است لینکی که به سایت ها و وبلاگ های دیگر می دهید بدین گونه باشد که با کلیک کردن روی آن ها ، در یک پنجره جدید باز شوند، بدین ترتیب هنگامی که مشاهده کاربر تمام شد و پنجره را بست دوباره به وب شما برمی گردد.

·            پس از طراحی سایت به هرکسی که ایمیل ارسال می کنیدحتما لینک وب خود را نیز در انتهای نامه اضافه کنید.

چهارشنبه 31 فروردین 1390  9:15 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها