0

بررسی هفتگی ایجاد اشتغال در استان سمنان/ فارغ التحصیلان بیکار شاغل می شوند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

بررسی هفتگی ایجاد اشتغال در استان سمنان/ فارغ التحصیلان بیکار شاغل می شوند

 
بررسی هفتگی ایجاد اشتغال در استان سمنان/ فارغ التحصیلان بیکار شاغل می شوند
سمنان - خبرگزاری مهر: استاندار سمنان گفت: بخش اعظم بیکاران در استان سمنان را افراد تحصیل کرده تشکیل می‌دهند که ساماندهی اشتغال فارغ التحصیلان بیکار از اولویتهای استان برای ایجاد اشتغال پایدار است.

به گزارش خبرنگار مهر در سمنان، عباس رهی شامگاه سه شنبه در اولین نشست شورای سرمایه گذاری و اشتغال استان سمنان گفت: دستگاههای اجرایی برای ایجاد اشتغال در سال 90 باید تلاش بیشتری داشته باشند.

وی با بیان اینکه توجه ما به اشتغال مهارت محور است، گفت: فارغ التحصیلانی که فاقد مهارتهای لازم هستند می توانند از طریق آموزش فنی و حرفه ای بر اساس علاقه ای که دارند در رشته های مهارت آموزی با دریافت گواهینامه برای اشتغال مولد اقدام کنند.
 
رهی افزود: برای اجرایی شدن این طرح در صورت استقبال متقاضیان از تسهیلات ویژه دولتی برای کاهش هزینه های آموزش، استفاده خواهد شد.
 
استاندار سمنان در اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان سمنان با تاکید بر بررسی هفتگی وضعیت ایجاد 18 هزار و 110 شغل پایدار در استان گفت: همه مصوبات سفر هیئت دولت با اولویت اشتغالزایی تامین اعتبار می شود.
 
وی با بیان اینکه ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری از سیاستهای دولت در سال 90 است، گفت: تحقق این امر به مشارکت و همراهی بخش های دولتی و خصوصی نیازمند است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 31 فروردین 1390  8:56 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها