0

برنامه های شبکه استانی کردستان 16 ساعته می شود

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

برنامه های شبکه استانی کردستان 16 ساعته می شود

همزمان با سفر رئیس جمهور/
برنامه های شبکه استانی کردستان 16 ساعته می شود
سنندج - خبرگزاری مهر: مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان از افزایش برنامه های شبکه استانی به بیش از 16 ساعت در طول شبانه روز خبر داد.

رضا علی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر در سنندج اظهار داشت: در جریان دور سوم سفر هیئت دولت به استان کردستان زمان پخش برنامه های شبکه استانی مرکز کردستان به بیش از 16 ساعت در طول شبانه روز افزایش می یابد.

وی عنوان کرد: از صبح روز پنج شنبه اول ادیبهشت ماه سال جاری و با حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران برنامه های شبکه استانی مرکز کردستان از ساعت 8 صبح آغاز و تا 12 و 30 دقیقه شب به طول می انجامد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان خاطرنشان کرد: با این اقدام شبکه استانی مرکز کردستان با بیشترین زمان بخش برنامه در سطح کشور به عنوان یکی از شبکه های برتر مطرح خواهد شد.

علی نژاد با اشاره به افتتاح پخش دیجیتال شبکه استانی مرکز کردستان گفت: همزمان با دور سوم سفر دولت این طرح نیز افتتاح و آغاز می شود.

وی در پایان رویکرد اصلی برنامه های شبکه استانی مرکز کردستان را توجه به ویژگی های فرهنگی این استان عنوان کرد و افزود: خوشبختانه از سال گذشته تاکنون اقدامات بسیار خوبی در این بخش آغاز شده است که انتظار می رود این روند همچنان ادامه داشته باشد.

همزمان با دور سوم سفر هیئت دولت به استان کردستان علاوه بر کلنگ زنی، پروژه ها و طرحهای مختلفی نیز به بهره برداری می رسد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 31 فروردین 1390  8:55 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها