0

شهرک صنعتی قرچک از محدوده قانون شعاع 120کیلومتری پایتخت خارج می شود

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

شهرک صنعتی قرچک از محدوده قانون شعاع 120کیلومتری پایتخت خارج می شود


اختصاصی مهر/
شهرک صنعتی قرچک از محدوده قانون شعاع 120کیلومتری پایتخت خارج می شود
شهرستانهای تهران - خبرگزاری مهر: مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران گفت: طرح خارج کردن شهرک صنعتی قرچک از محدوده شعاع 120کیلومتری مرکز، برای تأیید به هیئت وزیران پیشنهاد می شود.

محسن نوری در گفتگو با خبرنگار مهر در ورامین افزود: در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان که چند روز پیش در شهرستان ورامین، با حضور استاندار  برگزار شد، مقرر شد این طرح برای تأیید به هیئت وزیران پیشنهاد شود.

وی خاطرنشان کرد: تمام صنایع به‌ جز صنایع آلاینده‌ محیط زیست، مجوز حضور در تمام فازهای شهرک صنعتی قرچک را دارند.

اراضی شهرک صنعتی قرچک واگذار می ‌شود

این مسئول با اعلام اینکه اراضی این شهرک صنعتی در سه ماهه دوم سال 90 واگذار خواهد شد، ادامه داد: برای نخستین بار در این شهرک و بر حسب شرایط موجود، موفق به تغییر کاربری اراضی به اراضی صنعتی شدیم.

وی اظهار داشت: برای این کار، استعلامهای لازم از اداره کل محیط زیست کشور، اداره کل راه و ترابری استان تهران و برخی دستگاه‌های مرتبط دریافت شده است.

نوری افزود: مرزهای شرقی و شمالی این شهرک بر اساس نقشه اداره ثبت شهرستان قرچک خاکریزی و مرزبندی شده و با تجمیع بیش از 100 مورد سند و بنچاق، تجمیع اسناد مالکیت آن در دستور کار قرار گرفته است

شهرک قرچک از معدود شهرکهای صنعتی کشور با نقشه ثبتی و سند مالکیت

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران تأکید کرد: شهرک قرچک، از معدود شهرکهای صنعتی موجود در کشور است که تمام حدود آن، نقشه ثبتی و سند مالکیت دارد.

وی ادامه داد: پیش از این برای تملک حدود هفت درصد اراضی تملک نشده از کل یکهزار و 70 هکتار زمین این شهرک، اقداماتی انجام و با صاحبان آن تعامل شد و طبق دستور هیئت مدیره، بدون هیچ گونه پرداخت وجهی، اعطای زمین در خارج از شهرک صنعتی در دستور کار قرار گرفت.

نوری عنوان کرد: در سال گذشته مراحل اخذ نقشه و عکسهای هوایی کل شهرک از سازمان نقشه برداری و جغرافیایی کشور انجام شد و طبق آن، مطالعات فاز نخست شبکه آب و فاضلاب، فضای سبز، شبکه روشنایی 20 کیلو ولت و راهها و خیابانها تهیه و پس از اخذ و تأیید نهایی سازمان صنایع کوچک و شهر‌کهای صنعتی ایران، تمام نقشه‌های اجرایی شبکه‌های یاد شده، دریافت شد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 31 فروردین 1390  8:23 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها