0

مهم ترين اولويت ما كاهش وابستگي اين صندوق به بودجه عمومي است

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

مهم ترين اولويت ما كاهش وابستگي اين صندوق به بودجه عمومي است

مديرعامل صندوق بازنشستگي كشوري:
مهم ترين اولويت ما كاهش وابستگي اين صندوق به بودجه عمومي است
تهران- مديرعامل صندوق بازنشستگي كشوري گفت: كاهش وابستگي اين صندوق به بودجه عمومي دولت مهم ترين اولويت كاري ما در سال جهاد اقتصادي است.

'ايراندخت عطاريان' در گفت وگو با اجتماعي ايرنا افزود: اين كاهش وابستگي به بودجه هاي عمومي دولت جداي از سهم قانوني دولت در پرداخت حق بيمه است.


وي گفت: سال گذشته افزايش مصارف نسبت به منابع در صندوق بازنشستگي كشوري موجب چالش هايي عديده اي شد كه با توجه به حمايت و مساعدت دولت بخشي از آن رفع شده است.


عطاريان افزود: امسال كارگروه ماده 26 قانون برنامه پنجم توسعه به منظور اصلاح ساختار صندوق بازنشستگي كشوري با هدف ايجاد ثبات پايدار و تعادل منابع و مصارف در اين صندوق تشكيل شده است.


وي يادآو شد: طرح بزرگ اقتصادي هدفمند سازي يارانه ها نقش موثري در ارتقاي معيشت اقتصادي بازنشستگان دارد كه مزاياي آن براي بازنشستگان، آسايش و رفاه اجتماعي را به همراه دارد.


عطاريان با بيان اينكه اجراي قانون هدفمندسازي يارانه ها در دراز مدت تحول و جهاد بزرگي در بخش اقتصادي كشور ايجاد مي كند، گفت: بخش غيرنقدي يارانه ها نيز صرف حمايت از مسايل مربوط به رفاه اجتماعي و ايجاد اشتغال و توسعه زيرساخت ها در كشور مي شود كه ارتقا و افزايش در توليد و صنعت از دستاوردهاي آن محسوب مي شود.


وي تصريح كرد: هدفمندي سازي يارانه همچنين بر امكانات ، سرمايه گذاري ها و درآمد ناشي از سرمايه گذاري صندوق هاي بيمه اي تاثير قابل توجه اي خواهد گذاشت كه در نهايت به كاهش وابستگي به كمك هاي دولت براي تامين هزينه هاي جاري صندوق منجر مي شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 31 فروردین 1390  8:20 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها