0

مراسم روز ارتش جمهوري اسلامي ايران در آلمان برگزار شد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

مراسم روز ارتش جمهوري اسلامي ايران در آلمان برگزار شد

 
 
مراسم روز ارتش جمهوري اسلامي ايران در آلمان برگزار شد
برلين - مراسم روزارتش جمهوري اسلامي ايران با حضور وابسته هاي نظامي، سياسي وفرهنگي كشورهاي مختلف از جمله آلمان شامگاه سه شنبه در محل سفارت جمهوري اسلامي ايران در برلين برگزار شد.

به گزارش ايرنا، وابسته هاي نظامي، سياسي و فرهنگي كشورهاي شركت كننده در اين مراسم به هنگام ورود ، روزارتش جمهوري اسلامي ايران را به'عليرضا شيخ عطار'سفيركشورمان درآلمان وسرهنگ'حميدرضا سلامي ' وابسته نظامي ارتش جمهوري اسلامي ايران تبريك گفتند.


سرهنگ سلامي درسخناني دراين مراسم با اشاره به شكل گيري ارتش جمهوري اسلامي ايران بعد ازانقلاب و نقش اين نيرو در هشت سال دفاع مقدس گفت: اين نيرو در طول سالهاي جنگ شهداي زيادي را در دفاع از كشور به انقلاب و اسلام هديه كرد.


وي به نقش فرماندهي خردمندانه كل قوا در هدايت ارتش وپيشرفت هاي اين نيرو در حيطه هاي علمي، تجهيزات و تعليمات اشاره كرد وگفت: ارتش جمهوري اسلامي ايران آماده دفاع از مرزهاي زميني، آبي و هوايي و پاسخ به هر نوع تهاجمي عليه كشور است.


وابسته نظامي جمهوري اسلامي ايران درالمان گفت: ارتش از نظر تجهيزات مدرن به خودكفايي رسيده و هدف آن صرفا صلح و ثبات در منطقه است.


وابسته هاي نظامي روسيه، برزيل، يونان، مصر، ژاپن، اوكراين، آلمان، امارات، چين، بلژيك، اتريش و جمهوري آذربايجان از جمله شركت كنندگان در اين مراسم بودند.


درحاشيه اين مراسم گروه سرود مدرسه جمهوري اسلامي ايران در برلين به اجراي سرود پرداختند و از طريق يك نمايشگر، تصاويري از توانمنديهاي دفاعي و نظامي جمهوري اسلامي ايران و عكس هاي ويژه اي از رژه نيروهاي مسلح و تصاويري از روند پيشرفت ارتش جمهوري اسلامي ايران در سه دهه اخير به نمايش در آمد كه مورد استقبال شركت كنندگان قرار گرفت.


در اين آيين، لوح هايي فشرده حاوي پيشرفت هاي ارتش و صنايع دفاعي جمهوري اسلامي ايران و نيز كتابها و نشرياتي در زمينه معرفي ايران و توانمنديهاي آن در عرصه‌هاي مختلف و همچنين جاذبه هاي گردشگري ايران به شركت كنندگان ارائه شد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 31 فروردین 1390  7:44 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها